AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

SPORT. Kino Helios zaprasza na Ligę Mistrzów

DATA: 6 kwietnia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Półfinały i finały piłkarskiej Ligi Mistrzów na dużym ekranie! Kino Helios zaprasza na transmisje!

  Kino Helios w Kaliszu oferuje widzom niezwykłą możliwość uczestnictwa w wielkim sportowym wydarzeniu. W kwietniu i maju Kibice będą mogli obejrzeć po raz pierwszy na żywo na dużym ekranie półfinały i finał Ligi Mistrzów sezonu 2017/2018.

  Liga Mistrzów UEFA to międzynarodowe europejskie klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone tylko dla najlepszych drużyn zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych oraz rozgrywane na europejskich stadionach.

  Wszystkich fanów piłkarskich wrażeń Kino Helios w Kaliszu zaprasza na pełne emocji sportowe spotkania! Niepowtarzalne warunki panujące w sali kinowej sprawią, że oglądanie rozgrywek stanie się realistyczne jak na trybunie piłkarskiego stadionu.

  Transmisje Ligi Mistrzów po raz pierwszy ekranach kin sieci HELIOS. UEFA Champions League w jakości Full High Definition zobaczymy w kinach sieci HELIOS dzięki platformie nc+.

  Transmisje spotkań półfinałowych 24 i 25 kwietnia rozpoczną się o godzinie 20:30. Pełny harmonogram oraz bilety dostępne w przedsprzedaży już od 6 kwietnia na stronie www.helios.pl i w kasach Kina Helios w Kaliszu.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.