AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

Escape Room w Galerii Amber!

DATA: 6 kwietnia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Jesteś gotowy na nowy wymiar eventu - Escape Game? Chcesz oderwać się od rzeczywistości i przeżyć prawdziwe emocje? Escape Room to jedna z najpopularniejszych rozrywek w Polsce! Wejdź do świata pełnego zagadek i tajemnic, uruchom wyobraźnię, wyostrz zmysły i podejmij wyzwanie ucieczki z naszych pokoi!

  O CO CHODZI?
  O niesamowitą zabawę, której celem jest wydostanie się z pokoju, w którym czeka na Ciebie cała gama logicznych zagadek, które Ci w tym pomogą.
  Ukryte rekwizyty, sekretne schowki, tajemnicze przedmioty, klucze, układanki, szyfry.

  Bądź uważny, rozglądaj się dookoła - WSZYSTKO może okazać się niezbędne do zdobycia głównego klucza, który umożliwi opuszczenie pokoju. Jak to zrobić? Podejmij wyzwanie samemu lub weź ze sobą przyjaciół! Uruchom szare komórki! Działaj! Pamiętaj, masz określony czas na rozwiązanie zadania! To będzie przygoda Waszego życia!

  DLA KOGO?
  Dla wszystkich, którzy mają dość monotonii, siedzenia w domu! Dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Idealne na spotkanie towarzyskie, randkę, świetne miejsce na wypad integracyjny. Dzięki podziałowi na dwa poziomy trudności, to rozrywka dosłownie dla Wszystkich!

  Zapraszamy do Galerii Amber od 9 do 13 kwietnia w godzinach 11:00-19:00.

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.