AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

SIATKÓWKA. Szał na finał! Energa MKS gra na Łódzkiej z Wisłą

DATA: 10 kwietnia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  W hali OSRiR-u przy ul. Łódzkiej rozegrają dwa kolejne spotkania finału I ligi z Wisłą Warszawa siatkarki Energi MKS Kalisz.

  Pierwsze spotkanie finałowe, które odbyło się w Warszawie kaliszanki wygrały 3:0. W drugim meczu w hali na Bemowie triumfowała jednak Wisła, wygrywając 3:1. Teraz rywalizacja przeniesie się do Kalisza, a w weekend odbędzie się trzecie i czwarte spotkanie pomiędzy tymi zespołami. Ze względu na zaplanowane Targi Budowlane w Arenie oba mecze zostaną rozegrane jednak w hali OSRiR-u przy ul. Łódzkiej. Początek sobotniego i niedzielnego meczu o godz. 18.00. - Hala na Łódzkiej, niestety, nie jest duża i zachęcamy wszystkich kibiców do zakupu biletów na finał w przedsprzedaży - mówi Błażej Wojtyła, prezes Energi MKS Kalisz.

  Bilety na oba spotkania finałowe mają być dostępne od wtorku w kasie OSRiR-u przy ul. Łódzkiej albo w biurze klubu Energa MKS w hali Arena (pokój nr 12- w godz. 9.00-18.00). Bilety kosztują 10 zł. Do finału I ligi siatkarek awansuje ten zespół, który wygra trzy mecze. 

  (jav) 

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.