AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Kino Kobiet – Helios zaprasza na seanse dla Pań!

DATA: 10 kwietnia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Sieć kin Helios zaprasza na najnowszą odsłonę filmowego cyklu Kino Kobiet. Na Panie czeka moc atrakcji, konkursów oraz przewrotna francuska komedia.

  „Daddy Cool” to zabawna historia opowiadająca nietypową historię pary, która ma zupełnie inne priorytety w życiu… Aby utrzymać przy sobie marzącą o założeniu rodziny 40-letni Maude, Adrien zakłada domowe przedszkole!

   

  Kompletnie niedojrzały Adrien zostaje porzucony przez marzącą o założeniu rodziny partnerkę. Lecz wizja końca wielkiej miłości jest dla niego nie do zniesienia. Dzięki sprzyjającemu zbiegowi okoliczności postanawia zostać w ich wspólnym mieszkaniu i założyć w nim… domowe przedszkole. Maluchy przewracają jego beztroskie dotąd życie do góry nogami, same przy tym ucząc się w jego towarzystwie prawdziwej sztuki survivalu. Nowe oblicze „wkrótce-byłego-męża” sprawia, że mur wokół serca Maude zaczyna kruszeć…

  Tradycyjnie oprócz specjalnie dobranego na tę okazję niebanalnego filmu, na Panie czekać będzie moc atrakcji, wesołych konkursów i doskonałej zabawy w kobiecym gronie. W związku z faktem, iż kwietniowy film opowiada o niecodziennym domowym przedszkolu, motywem przewodnim spotkań będą przedszkolaki i maluchy ze żłobków. Śliniaczki, kucyki, kolorowe rajstopki i wielkie kokardy we włosach będą bardzo mile widziane!

  Bilety są już dostępne w sprzedaży!

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.