AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Emocje na Łódzkiej. Z piłki na siatkę

DATA: 15 kwietnia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  O godz. 16.00 w niedzielę z GKS-em Przodkowo zagra KKS Kalisz. Dzięki temu kibice będą mogli obejrzeć mecz piłkarzy i siatkarek Energi MKS.

  Pierwotnie to spotkanie miało rozpocząć się w niedzielę o godz. 18.00. Zarząd KKS-u postanowił przyspieszyć jednak termin rozegrania tego meczu o dwie godziny, a wszystko przez czwarte, finałowe spotkanie siatkarek Energi MKS. - Dzięki przełożeniu spotkania kibice w Kaliszu będą mogli obejrzeć zarówno mecz naszych piłkarzy jak i wesprzeć w walce o awans siatkarki MKS-u - mówi Robert Trzęsała, prezes KKS-u.

  GKS Przodkowo to jedna z najsłabszych drużyn w III lidze. KKS po remisie z Pogonią II, porażce we Wronkach z Lechem II i odpadnięciu z rozgrywek okręgowego Pucharu Polski z Jarotą chce wrócić na zwycięską ścieżkę. - Musimy pokonać ekipę GKS-u jeśli nadal chcemy być w czubie tabeli - twierdzi prezes Trzęsała.

  Początek meczu na stadionie przy ul. Łódzkiej zaplanowany jest na godz. 16:00. Kasy biletowe otwarte będą już od godziny 14:20, a koszt wejściówki wynosi 10 zł za bilet ulgowy i 5 zł za bilet normalny.

  Siatkarki Energi MKS grają z Wisłą Warszawa w hali przy ul. Łódzkiej o godz. 18.00.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.