AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

BIEGI. Mistrzostwa Kalisza w przełajach

DATA: 18 kwietnia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    Na starcie stanęło ponad 400 kaliskich uczniów. Fot. Karina Zachara.

    Wyjątkowo wysoką frekwencją cieszyły się Mistrzostwa Kalisza w biegach przełajowych. Na starcie stanęło ponad 400 uczniów, od podstawówek po szkoły ponadpodstawowe.

    W tym roku pogoda była wyśmienita, więc i liczba uczestników imprezy pozytywnie zaskoczyła organizatorów. Trasę, wytyczoną tradycyjnie alejkami Parku Miejskiego, w poszczególnych kategoriach wiekowych przemierzyło 400 uczniów z kaliskich szkół. Prowadzona była zarówno klasyfikacja indywidulna, jak i zespołowa, a najlepsi poza mistrzowskimi tytułami i medalami, wywalczyli też prawo startu w finale wojewódzkim, który już w czerwcu odbędzie się w Żerkowie. 

    Szczegółowe wyniki biegów znajdują się na stronie internetowej Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego, który był organizatorem mistrzostw http://kaliskiszs.pl

    (kz, jav)

     

    Wyniki mistrzostw Kalisza w biegach przełajowych

    Chłopcy rocznik 2007 i młodsi
    1. Mateusz Musiał - SP nr 8      
    2. Mikołaj SzulcSP - nr 14          
    3. Szymon Kasprzak - SP nr      

    Klasyfikacja drużynowa
    1. SP nr 8        
    2. SP nr 14      
    3. SP nr 17      

    Dziewczynki rocznik 2007 i młodsze
    1. Nadia Andrzejczak - SP nr 14     
    2. Weronika Jóźwiak - SP nr 14       
    3. JuliaChabierska- SP nr 18         

    Klasyfikacja drużynowa
    1. SP nr 12         
    2. SP nr 18         
    3. SPnr 17         

    Chłopcy rocznik 2006 – 2005
    1. Szymon Bora- SP nr 10        
    2. Jakub Biś- SP nr 16            
    3. Jakub Pyziak- SP nr 14        

    Klasyfikacja drużynowa
    1.SP nr 17         
    2. SP nr 14        
    3. SP nr 16        

    Dziewczynki rocznik 2006 – 2005
    1. Karolina Stasiak - SP nr 12     
    2. Klaudia Antkowiak - SP nr 18     
    3. Aleksandra Bałwas- SP nr 14    

    Klasyfikacja drużynowa
    1. SP nr 17         
    2. SP nr 14         
    3. SP nr 18         

    Chłopcy rocznik 2002-2004, 1500 m
    1. Jan Nowak - SP nr 4
    2. Jakub Zachara - SP nr 24
    3. Kacper Poliński - SP nr 24

    Klasyfikacja drużynowa
    1. SP nr 24 
    2. KSO Edukator 
    3. SP nr 10 

    Dziewczęta rocznik  2002-2004, 1200 m
    1. Martyna Kurzajczyk- SP nr 24
    2. Julia Jabłońska - SP nr 4
    3. Weronika Jackowska - SP nr 18.

    Klasyfikacja drużynowa
    1.SP nr 24
    2.SP nr 18
    3.SP nr 10

    Szkoły ponadpodstawowe
    Chłopcy -1500 m
    1.Szymon Pacholski II LO 4:28
    2.Dawid Gola ZSP 2 4:30
    3.Kacper Tomaszewski ZSP 2 4:44

    Klasyfikacja drużynowa
    1.II LO 
    2.ZSP 2 
    3.ZSGH 

    Dziewczęta -1200 m
    1.Magdalena Kuświk III LO 4:20
    2.Wiktoria Nowak II LO 4:22
    3.Iwona Tomczak II LO 4:28

    Klasyfikacja drużynowa
    1. II LO 
    2. III LO 
    3. ZSGH 

    Komentarze

    Najczęściej odwiedzane

    The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
    For a better experience, please consider using this application with a supported browser.