AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

SIATKÓWKA. Baraże z Legionovią!

DATA: 19 kwietnia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Siatkarki Energi MKS zagrają w finale z Legionovią. Fot. Karina Zachara.
  Z Legionovią Legionowo zagrają mecze barażowe o ekstraklasę siatkarki Energi MKS Kalisz. Dwa pierwsze spotkania już 24 i 25 kwietnia na parkiecie w Legionowie.

  Legionovia, która przegrała w play-off z Pałacem Bydgoszcz 0:2, zajęła ostatecznie 12 miejsce w tym sezonie w Lidze Siatkówki Kobiet. To oznacza, że w barażach zagra z mistrzem I ligi. A jest nim Energa MKS. - Od strony logistycznej to nawet lepiej, że zagramy z Legionovią niż z Pałacem - mówi Błażej Wojtyła, prezes Energa MKS Kalisz. - Nasi szczypiorniści jeździli już w tym sezonie na mecze do Legionowa i można powiedzieć, że mamy przetrenowane już wyjazdy do tego miasta. Od strony sportowej jesteśmy równie dobrze gotowi, by podjąć walkę o ekstraklasę

  Dwa pierwsze spotkania barażowe odbędą się na parkiecie w Legionowie 24 i 25 kwietnia (wtorek i środa). Trzeci mecz zaplanowano w sobotę, 28 kwietnia w Kaliszu, a ewentualny czwarty dzień poźniej również w naszym mieście. Na piąty mecz rywalizacja przeniesie się ponownie do Legionowa. - Chcemy wygrać tę rywalizację i po raz pierwszy w historii mieć w Kaliszu dwa zespoły w ekstraklasie w różnych dyscyplinach sportowych - kończy prezes Wojtyła. 

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.