AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Targi w Opatówku. Dla ogrodników i działkowców

DATA: 26 kwietnia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  W weekend odbędą się Targi Ogrodnicze w Opatówku.
  XXI Wiosenne Targi Ogrodniczo-Rolniczo Działkowe ,,pamiętajcie o ogrodach'' odbędą się w najbliższy weekend, 28-29 kwietnia w Opatówku.

  Na dwudniowej imprezie nie zabraknie wielu atrakcji. Oprócz prezentacji ekspozycji targowych, które będą mieć bogatą ofertę dla działkowiczów i prowadzących domowe ogrody przewidziano także konkursy i loterię dla fantową dla zwiedzających. Podczas imprezy odbędzie się też ,,Dzień Otwarty'' Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku, który jest jednym ze współorganizatorów tej imprezy.

  W sobotę początek imprezy przewidziano o godz. 9.00. Do godz. 17.00 odbywać się będzie prezentacja ekspozycji targowych. W godz. 10.00-14.00 przewidziano z kolei ,,Drzwi Otwarte'' ZS w Opatówku. W niedzielę stoiska targowe będzie można zwiedzać w godz. 9:00 - 16.00, a w godz. 10.00-13.00 odbywać się będą ,,Dni Otwarte'' szkoły. Na godz. 13.00 zaplanowano natomiast ogłoszenie wyników konkursów targowych na najlepszy produkt targowy, na najlepiej zaaranżowane stoisko oraz finał loterii fantowej dla zwiedzających. - Podczas naszej imprezy jak zwykle każdy z działkowców znajdzie coś dla swojego ogrodu - zapewnia Marek Janiak, dyrektor Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku.

  Organizatorami XXI Wiosennych Targów Ogrodniczo-Rolniczych i Działkowych jest Zespół Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku, Urząd Miejski Gminy Opatówek oraz Starostwo Powiatowe w Kaliszu. Patronem medialnym imprezy jest portal wkaliszu.pl

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.