AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

EDUKACJA. Mundurowcy „Ekonomika” najlepsi

DATA: 27 kwietnia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Fantastycznie zaprezentowała się drużyna „Ekonomika” podczas V Turnieju Klas Policyjnych Województwa Wielkopolskiego im. asp. Jana Kubiaka w Jarocinie, który odbył się 20 i 21 kwietnia 2018. Team w składzie Kinga Grabowska, Radosław Olejnik i Krzysztof Olejnik okazał się najlepszy spośród 21 startujących.

  Tegoroczna edycja turnieju rozgrywana była, tak jak poprzednia, w dwudniowej formule, a nocne manewry miały charakter surwiwalowy. Zmagania turniejowe odbywały się na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie (rzut granatem, tor przeszkód, pierwsza pomoc), Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie (strzelanie) oraz na terenach Mickiewiczowskiego Centrum Turystycznego w Żerkowie (nocny surwiwal).

  Uczniowie „Ekonomika” wygrali w pięknym stylu, pokazując zarówno swoją sprawność fizyczną, zaangażowanie, chłodne myślenie, o co trudno w sportowej rywalizacji, przepiękną współpracę w zespole i rywalizację w myśl zasad fair play. Dodajmy, że cały turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze. Opiekunami zespołu byli Anna Borkowska oraz  Cezary Rudowicz. Szczegółowe wyniki turnieju pojawią się za kilka dni.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.