KICKBOXING. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Ziętek znów z medalami

DATA: 10 maja 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    Medaliści na podium wraz z trenerem Ziętkiem i sponsorami.

16 medali w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski Juniorów Młodszych i Starszych w kickboxingu fullcontact zdobyli zawodnicy Ziętek Team.

W zawodach wzięli udział zawodnicy 18 klubów z całej Polski. Liczne, siedemnastoosobowe grono, stanowili reprezentanci KS Ziętek Team, którzy zdobyli w sumie 16 medali, w tym aż 11 złotych, a poza tym 3 srebrne i 2 brązowe.

Złote krążki w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski wywalczyli: Maciej Ciotucha (-81 kg), Oskar Skupień (+91kg), Kamil Małota (-63.5 kg) i Bartłomiej Olewicki (-51kg). Srebro zdobyli: ubiegłoroczny mistrz Robert Niedźwiedzki (60 kg) oraz Dawid Zaborowski (-81kg), a na trzecim stopniu podium stanął Błażej Wrona (+91 kg).

Z kolei w Pucharze Polski triumfowali: Weronika Bartczak (60 kg), Gabriela Bartczak (52kg), Norbert Kusz (71kg), Damian Gawłowski (-51kg), Weronika Walczak (+60 kg), Julia Majer (+70kg), Wiktoria Kabzińska (-52kg). Srebro wywalczył Adrian Sederecki (-60 kg), a brąz Cezary Nykiel (-60 kg).