AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA RĘCZNA. Vive znów w Arenie. Są już bilety na finały Pucharu Polski

DATA: 10 maja 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Vive przyjedzie znów do Kalisza. Tym razem na finał Pucharu Polski. Fot. Karina Zachara.

  Finałowe spotkania PGNiG Pucharu Polski w piłce ręcznej kobiet i męczyn odbędą się w najbliższy weekend w kaliskiej Arenie. Bilety dostępne są w internecie i w kasach hali Arena przed meczami.

  W sobotę, 12 maja o godz. 15.00 na parkiecie kaliskiej hali Arena, jako pierwsze o pucharowe trofeum powalczą panie. W finale PP kobiet zmierzą się MKS Perła Lublin i SPR Pogoń Szczecin.

  Dzień później o puchar powalczą panowie. O godz. 17.45 na parkiet wybiegną mistrzowie Polski PGE Vive Kielce i brązowi medaliści ubiegłorocznych rozgrywek Azoty Puławy. W Kaliszu mają pojawić się kibice wszystkich uczestniczących w finałach drużyn, a swój udział zapowiedziało ponad 500 fanów Vive Kielce.  

  Bilety na oba spotkania finałowe są już dostępne w internecie (na eBilet.pl), a w kasach hali Arena można będzie je nabyć bezpośrednio przed obu meczami. Bilety kosztują 15 zł (ulgowy) i 30 zł (normalny). Organizatorzy przygotowali też specjalną ofertę dla grup dzieci i młodzieży złożonych min. z 10 osób. Cena jednego biletu wynosi 5 zł., a na dziesięcioro dzieci przypada jeden opiekun, któremu przysługuje bilet darmowy. Aby skorzystać z oferty należy wysłać zamówienie na maila: agata.wisniewska@ebilet.pl, wskazując liczbę biletów. Po potwierdzeniu przelewu bilety zostaną wysłane.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.