AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Miss Magnes Club. Są już bilety na finał Wielkopolska Miss

DATA: 10 maja 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Iga Kokocińska została Miss Magnes Club. To impreza, która towarzyszy tegorocznej Gali Finałowej Wielkopolska Miss 2018. 

  W wyborach na Miss Magnes Club wzięły udział finalistki wielkopolskiego konkursu piękności. Pierwsze miejsce zajęła Iga Kokocińska, drugie Anastasiya Barkova, a trzecie Klaudia Pacak. Ale to tylko przedsmak emocji, które czekają nas na Gali Finałowej Wielkopolska Miss 2018. Finał konkursu piękności odbędzie się 22 czerwca w Ostrowskim Centrum Kultury przy ul. Wolności 2. - Podczas uroczystej gali po raz kolejny zostanie przyznana korona dla najpiękniejszej dorosłej i nastoletniej Wielkopolanki - mówi Grzegorz Ostrowski, organizator konkursu. - Zwyciężczynie będą reprezentować Wielkopolskę w ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach piękności.

  O koronę Wielkopolskiej Miss powalczą 34 finalistki a o koronę Wielkopolskiej Miss Nastolatek - 10 kandydatek. Kandydatki zostały wyłonione wcześniej w kwalifikacjach przeprowadzanych na terenie województwa oraz podczas półfinału, który odbył się 10. marca w klubie Pacha w Poznaniu. Po finale organizatorzy zapraszają na afterparty w wyjątkowym miejscu na klubowej mapie Południowej Wielkopolski i ekskluzywnym klubie w regionie YOYO bowling &club w Ostrowie przy ul. Wrocławskiej. - Podczas after party przygotowaliśmy wiele niespodzianek, które będziemy zdradzać etapami - twierdzi Ostrowski.

  Bilety na finałową galę Wielkopolska Miss i Wielkopolskiej Miss Nastolatek 2018 można kupić w internecie za pośrednictwem strony: 
  https://wielkopolskamiss2018.evenea.pl. Rezerwacje na afterparty: 669 247 790 oraz biuroyoyo@gmail.com. Patronem medialnym konkursu piękności jest portal wkaliszu.pl.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.