AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. KKS w Ostrowie. Jedzie po zwycięstwo

DATA: 11 maja 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Piłkarze KKS-u Kalisz zagrali z Centrą na starym stadionie przy Wale Matejki i wygrali ten mecz 2:0. Fot. Karina Zachara.

  Z Centrą Ostrów zmierzą się w piątkowym spotkaniu trzecioligowi piłkarze KKS-u Kalisz. - Jedziemy po trzy punkty - mówi Robert Trzęsała, prezes KKS-u Kalisz.

  Podopieczni trenera Piotra Morawskiego są ostatnio na fali. W maju wygrali dwa mecze, awansowali na czwarte miejsce w tabeli i nie stracili kontaktu z czołówką tabeli. Centra jest obecnie na 14 miejscu i tradycyjnie będzie broniła się przed spadkiem z III ligi. - Jedziemy po zwycięstwo w tym spotkaniu - mówi prezes Trzęsała. - Jeśli wygramy spotkanie w Ostrowie i kolejne zaległe z Polonią Środa Wielkopolska wówczas jeszcze bardziej zbliżymy się do czołówki tabeli. Mam nadzieję, że punkty zacznie w końcu tracić lider Świt Skolwin, który ma świetną, jak do tej pory, rundę wiosenną

  Meczu w Ostrowie nie obejrzą fani KKS-u Kalisz. Centra nie chce wpuścić szalikowców kaliskiej drużyny, tłumacząc się rozpoczynającym...remontem stadionu. Początek piątkowego spotkania o godz. 18.30.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.