AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

IMPREZA. Dancingi w Opatówku

DATA: 11 maja 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Fundacja "Inicjatywa dla Opatówka" oraz Restauracja Zdrojowa serdecznie zapraszają na nowy cykl imprez w Opatówku - dancingi. Powrót do dawnych lat w tanecznym stylu będzie możliwy już 11 maja podczas pierwszego dancingu.

  Inauguracja imprez pod hasłem "Dancingi w Zdrojowej" jest odpowiedzią na zgłaszaną potrzebę stworzenia miejsca, gdzie mieszkańcy - bez względu na wiek - będą mogli spotkać się, potańczyć i miło spędzić czas. - Zauważyliśmy, że brakuje otwartej formuły spotkania, gdzie można skorzystać z oferty gastronomicznej, potańczyć i porozmawiać. Odwołanie się do tradycji dancingowej będzie ciekawą formą wyjścia naprzeciw tym oczekiwaniom - mówi Mateusz Walczak, prezes Fundacji Inicjatywa dla Opatówka. - Z ramienia Fundacji temat koordynuje członek zarządu Dariusz Góra, który będzie odpowiadał za muzyczną stronę imprezy. Bogate menu zawierające przysmaki dancingowca zapewni Restauracja Zdrojowa, która podjęła się współorganizacji cyklu zabaw tanecznych na czele z menadżerką lokalu Agatą Kot.

  Wstęp na imprezę to bilet w cenie 15 zł. Wszystkie dania z karty, przygotowane specjalnie na tę okazję przez Restaurację Zdrojową, będą w cenie 10 zł. Początek pierwszej imprezy 11 maja o godz. 19:00 w Restauracji Zdrojowa w Opatówku, ul. Zdrojowa 5.

  Impreza potrwa do 24:00, ale godzina jest umowna - wszystko zależy od tego, jak bawić się będą nasi goście. Zapisy pod numerem telefonu 500-313-541. Ze względów organizacyjnych rosimy o wcześniejszy zapis na imprezę.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.