AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

W RATUSZU. Szukamy efektów pracy nowej specjalistki od komunikacji

DATA: 14 maja 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Audyt, szkolenia i poprawa komunikacji z mieszkańcami - po dwóch miesiącach pracy dla kaliskiego ratusza pytamy o efekty działań nowej specjalistki od promocji Katarzyny Zielińskiej.

  Firma Katarzyny Zielińskiej "Opus Bonum" współpracuje z kaliskim ratuszem od 7 marca. Zgodnie z umową, jej głównym zadaniem miał być audyt Biura Komunikacji Społecznej i poprawa komunikacji z mieszkańcami.

  Nowa specjalistka miała też przeprowadzić w biurze szkolenie dla pracowników z zakresu komunikacji. Chciała też zadbać o to, aby - jak sama powiedziała "media pisały prawdziwe informacje".

  Za swoją pracę Zielińska otrzymała 7 tys. zł na rękę. Mimo to, po dwóch miesiącach trudno dostrzec pozytywne efekty jej działań. Nie poprawiła się komunikacja z mieszkańcami, a ratuszowe biuro komunikacji społecznej działa jak dotychczas.

  Jak dotąd, nie poznaliśmy również wyników audytu przeprowadzonego przez Zielińską.

  Jak nam powiedziała rzeczniczka ratusza Elżbieta Zmarzła, audyt został wykonany w terminie, ale jego wyniki na razie nię będą udostępnione. - Prezydent chciałby najpierw sam zapoznać się z raportem audytowym i przemyśleć dalsze działania. Po tym czasie w ciągu dwóch tygodni przekażemy wyniki audytu - tłumaczy Elżbieta Zmarzła.

  Zapytaliśmy Elżbietę Zmarzłą, jakie konkretnie działania mające na celu poprawę komunikacji społecznej podjęła w ciągu dwóch ostatnich miesięcy firma Katarzyny Zielińskiej. Odpowiedzi nie otrzymaliśmy.

  (nel)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.