AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Klęska osłabionego KKS-u

DATA: 17 maja 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Osłabiony KKS nie dał rady Polonii Środa. Fot. Karina Zachara.

  Cztery gole stracili w zaległym spotkaniu z Polonią Środa Wielkopolska piłkarze KKS-u Kalisz.

  Kaliszanie rozegrali zaległe spotkanie w środę. Goście pojechali na ten mecz mocno osłabieni, a trener Piotr Morawski z różnych względów nie mógł skorzystać z trójki podstawowych zawodników: Roberta Tunkiewicza, Łukasza Żeglenia i Rafała Jankowskiego. Nic dziwnego, że osłabionemu KKS-owi gospodarze już do przerwy narzucili swój styl gry.

  Polonia pierwszego gola uzyskała w 20 minucie, kiedy to Alain Ngamayama wpisał się na listę strzelców. Jedenaście minut później celną główką popisał się Igor Jurga, a tuż przed przerwą wynik meczu podwyższył Krzysztof Bartoszak. Ten sam zawodnik w 54 min. ustalił wynik tego meczu i KKS przegrał 0:4.  

  W środę odbyło się jeszcze jedno zaległe spotkanie, w którym Lech II Poznań pokonał Sokoła Kleczew 0:4. Dotkliwa porażka w Środzie Wielkopolskiej sprawiła, że kaliszanie stracili praktycznie szansę na awans do II ligi. KKS spadł na szóste miejsce i ma już 15 punktów straty do prowadzącego Świtu Skolwin. Do czwartego Lecha II Poznań traci jednak tylko punkt. 

  W sobotę, o godz. 18.30 kaliszanie zagrają u siebie z Wierzycą Pelplin. Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim przy Wale Matejki.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.