AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

RANKINGI. "Perły samorządu" dla Kalisza i prezydenta Sapińskiego

DATA: 18 maja 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Laureaci tegorocznego konkursu

  Prezydent Grzegorz Sapiński wśród dziesięciu najlepszych prezydentów w Polsce w rankingu "Gazety Prawnej". 

  Zgodnie z Regulaminem, ranking tworzony jest na podstawie danych przesyłanych przez samorząd w formie ankiety.

  Prezydent Grzegorz Sapiński znalazł się na wysokiej, siódmej pozycji. Organizatorzy przyznali mu wyróżnienie m.in. za realizację budżetu miasta, współpracę z inwestorami, przeprowadzenie zadań z zakresu polityki prozdrowotnej, rezultaty współpracy z miastami partnerskimi, działania: dotyczące strategii rozwoju gminy, na rzecz podniesienia jakości powietrza, rewitalizacyjne, mające na celu integrację mieszkańców gminy i wspierające inicjatywy lokalne. Włodarz oceniany był jako menedżer, koordynator, reprezentant i ambasador.

  Miasto natomiast zostało ocenione za działania w obszarach: jakość zarządzania, usług publicznych, kapitału społecznego oraz przestrzeni. Kalisz zajął szóste miejsce.

  - Już po raz drugi zostałem doceniony przez Gazetę Prawną i Deloitte za moją pracę na rzecz mieszkańców . To duży zaszczyt. Dziękuję - mówi prezydent Grzegorz Sapiński. - Jestem dumny, że wyróżnienie otrzymał także Kalisz. Nasze miasto nieustannie się rozwija. Cieszy fakt, że zauważają to ludzie z zewnątrz. Gratuluję wszystkim laureatom.

   

   

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.