AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA RĘCZNA. Szukają talentów. Zaplecze MKS-u

DATA: 21 maja 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Gościem spotkania był zawodnik Energa MKS Kalisz, Kamil Adamski. Fot. UKS Nike.

  Uczniowski Klub Sportowy Nike i SP nr 10 ogłaszają nabór do klas sportowych.

  Nike z powodzeniem prowadzi szkolenie młodych adeptów piłki ręcznej. W tym roku drużyna juniora młodszego UKS Nike w Wielkopolskiej Lidze Piłki Ręcznej zakończyła sezon na trzecim miejscu, zdobywając brązowe medale Mistrzostw Województwa. To kolejny sukces klubu i młodych piłkarzy ręcznych tworzących zaplecze MKS Kalisz.

  W maju w hali sportowej na Zagorzynku odbył się mecz szkoleniowy uczniów obecnej 7-klasy sportowej z chłopcami z klas szóstych, kandydatami do klasy sportowej. Gościem oraz sędzią tego spotkania był Kamil Adamski zawodnik MKS Kalisz, absolwent tej szkoły oraz wychowanek UKS Nike. Kamil wraz z wicedyrektorem SP 10 Tomaszem Waselą oraz trenerem Mateuszem Różańskim wręczyli po zakończeniu spotkania chłopcom drobne upominki, a następnie zawodnik opowiedział o swojej rozwijającej się karierze.  

  Szkoła Podstawowa Nr 10 w Kaliszu oraz Uczniowski Klub Sportowy NIKE zapraszają uczniów klas szóstych do zapisywania się do klasy sportowej. Nabór trwa do 25 maja. Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.