AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

REKREACJA. Aquapark uruchamia baseny zewnętrzne

DATA: 23 maja 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  31 maja kaliski Aquapark uruchamia baseny zewnętrzne.

  Minione tygodnie upłynęły na  przygotowaniach basenów i terenów zewnętrznych na sezon letni. Na terenie Kaliskiego Parku Wodnego przeprowadzono szereg prac przygotowujących do otwarcia strefy zewnętrznej. Oczyszczono niecki basenów zewnętrznych, uruchomiono filtry uzdatniające wodę oraz pompy atrakcji. Wszystkie atrakcje znajdujące się na basenach zewnętrznych przeszły kontrolę i są w 100% sprawne. Zjeżdżalnie zewnętrzne zostały poddane testom serwisowym i są gotowe do zjazdów. Podobnie jak w poprzednich latach, woda w nieckach została już zbadana przez SANEPID.

  31 maja rozpoczyna się sezon letni w Kaliskim Parku Wodnym.

  A 3 czerwca specjalnie na najmłodszych Gości będą czekać bohaterowie z ulubionych bajek, czeka ich wspólna zabawa przy skręcaniu balonów, poławianiu skarbów oraz pokaz mega-baniek mydlanych. I coś, co pozostanie na dłużej- kolorowe tatuaże oraz upominki w szafkach niespodziankach.

  - Chcielibyśmy zaprosić do aktywnego korzystania z usług kaliskiego AQUAPARKU zarówno młodszych jak i starszych Gości. Jak co roku promujemy aktywne spędzanie wolnego czasu, dlatego będziemy zachęcać do uczestnictwa w Aqua Aerobiku. Zapraszamy ponadto do aktywnego udziału w imprezach organizowanych przez Kaliski Park Wodny. - mówi Radosław Janczak, Prezes Zarządu AQUAPARK KALISZ.

   

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.