AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Będzie przełamanie KKS? Elana i Świt walczą o II ligę

DATA: 25 maja 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Piłkarze KKS-u Kalisz powalczą o przełamanie złej passy. Fot. Karina Zachara.

  Z KP Starogard Gdański zagrają w niedzielę piłkarze KKS-u Kalisz.

  Podopieczni Piotra Morawskiego mają ostatnio słabą passę. Z trzech ostatnich spotkań ligowych kaliszanie przywieźli tylko jeden punkt. Na dodatek ostatnio przegrali u siebie z Wierzycą Pelplin 0:2 w kiepskim stylu i była to pierwsza porażka na odremontowanym stadionie przy ul. Łódzkiej. Po tej porażce KKS definitywnie stracił kontakt z czołówką tabeli, a o awans do II ligi będą się bić Świt Skolwin i Elana Toruń. W niedzielę na boisku w Starogardzie Gdańskim kaliszanie będą chcieli przerwać złą passę. - Nie ma co ukrywać, że musimy powalczyć o punkty - mówi Robert Trzęsała, prezes KKS-u Kalisz. - Jest jeszcze realna szansa na czwarte miejsce w lidze i będziemy starali się zająć to miejsce.

  Drużyna ze Starogardu Gdańskiego zajmuje obecnie 10 miejsce w tabeli i jest w zasięgu kaliskiego zespołu. W pierwszym spotkaniu KKS wygrał 1:0, po golu strzelonym w ostatniej minucie. - Mam nadzieję, że taki wynik padnie też w niedzielnym meczu - mówi prezes Trzęsała. 

  Po meczu z KP Starogard kaliszanie zagrają u siebie z broniącą się przed spadkiem Unią Solec Kujawski. To spotkanie odbędzie się w Boże Ciało na stadionie przy ul. Łódzkiej.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.