AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PRACA. Najnowsze oferty z Kalisza i regionu

DATA: 29 maja 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Najnowsze oferty z Powiatowego Urzędu Pracy w Kaliszu.

  Giełda pracy z dnia 29.05.2018r.

   

   

  1. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com

  zatrudni:

   

  Operatora urządzeń produkcyjnych

  Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy.

   

  2. Firma w Kaliszu, tel. 603 963 608

  zatrudni:

   

  Pracowników ogólnobudowlanych

  Wymagania: Wymagana ogólna znajomość wykończeniówki, mile widziane osoby z doświadczeniem w robotach ziemnych, brukarstwie, mile widziani płytkarze, osoby chętne do przyuczenia, mile widziane prawo jazdy kat. B. Praca na terenie Kalisza i okolic.

   

  3. Firma w Kaliszu, tel. 501 598 305

  zatrudni:

   

  Fryzjera

  Wymagania: Wykształcenie zawodowe kierunkowe, praktyka na stanowisku.

   

  4. KRUS w Poznaniu, ul. Św. Marcin 46/50

  zatrudni:

   

  Inspektora

  Wymagania: Wykształcenie wyższe, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych, sporządzania pism i notatek, umiejętność pracy w zespole, pracy pod presją czasu, mile widziane osoby niepełnosprawne. Zakres: Szczegółowe informacje dot. oferty pracy na stanowisko Inspektora do Placówki Terenowej KRUS w Kaliszu są dostępne na stronie internetowej www.krus.gov.pl/bip/ w zakładce: Praca w KRUS. Każdy kandydat zainteresowany oferta pracy powinien zapoznać się z ogłoszeniem o naborze na stronie internetowej. Wymagane dokumenty należy przesłać pocztą lub złożyć osobiście w Oddziale Regionalnym KRUS w Poznaniu. Nie przyjmujemy ofert pracy drogą elektroniczną. Umowa na zastępstwo.

   

  Inspektora

  Wymagania: Wykształcenie wyższe, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych, sporządzania pism i notatek, umiejętność pracy w zespole, pracy pod presją czasu, mile widziane osoby niepełnosprawne. Zakres: Szczegółowe informacje dot. oferty pracy na stanowisko Inspektora do Placówki Terenowej KRUS w Kaliszu są dostępne na stronie internetowej www.krus.gov.pl/bip/ w zakładce: Praca w KRUS. Każdy kandydat zainteresowany oferta pracy powinien zapoznać się z ogłoszeniem o naborze na stronie internetowej. Wymagane dokumenty należy przesłać pocztą lub złożyć osobiście w Oddziale Regionalnym KRUS w Poznaniu. Nie przyjmujemy ofert pracy drogą elektroniczną. Umowa o pracę na okres próbny, określony.

   

  5. Spółka w Kaliszu,  tel. 531 663 234

  zatrudni:

   

  Kwalifikowanych pracowników ochrony

  Wymagania: wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, niekaralność.

   

  Pracowników ochrony

  Wymagania: Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, niekaralność.

  6. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Kaliszu, ul. Złota 43

  zatrudni:

   

  Inspektora

  Wymagania: Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa lądowego, specjalność : preferowana drogowa, znajomość przepisów prawa w szczególności : prawa budowlanego, ustawy z dnia 21 marca 1985r. o drogach publicznych, ustawy z dnia 10 kwietnia 2003r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (tzw. Specustawy drogowej),KPA, warunków technicznych, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku inspektora w Wydziale Inwestycji, brak kary za przestępstwa popełnione umyślnie, dobra znajomość obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office. Wymagania dodatkowe: prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi programów do kosztorysowania oraz obsługi programów do projektowania dróg będzie dodatkowym atutem. Predyspozycje osobowościowe: uczciwość, samodzielność, dokładność, systematyczność, komunikatywność, kreatywność, innowacyjność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole. Dokumenty: list motywacyjny , CV, powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016r. poz.922) oraz ustawą z dnia 21.11.2008r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2016r. poz.902 z późn. zm.). Ofertę należy złożyć w zaklejonej kopercie , z dopiskiem: Oferta na stanowisko Inspektora do Wydziału Inwestycji w Miejskim Zarządzie Dróg i Komunikacji w Kaliszu.

  Informacja nt. naboru:  http://bip.mzdik.kalisz.pl/praca/500

   

  7. Spółka w Gdańsku,  tel. 723 304 275

   zatrudni:

   

  Kwalifikowanego pracownika ochrony do pełnienia służby z bronią

  Wymagania: Wykształcenie średnie, min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w grupie, ogólna znajomość przepisów dotyczących ochrony osób i mienia, bezpieczeństwa ppoż. oraz BHP, gotowość do pracy zmianowej, zdolność podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych, sprawność w ustalaniu priorytetów przy wykonywaniu złożonych zadań, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu. Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego. Praca w Kaliszu.

   

  Pracownika ochrony

  Wymagania: Wykształcenie średnie, min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku. Praca w Kaliszu.

   

  8. Firma w Lenartowicach, tel. 512 484 454

   zatrudni:

   

  Pomocnika montera

  Wymagania: Mile widziana znajomość podstaw ślusarstwa, osoba chętna do przyuczenia. Montaż rurociągów, montaż konstrukcji stalowych, instalacji, praca w delegacji -Polska.

   

  9. Firma z Barcina, tel. 605 929 452

  zatrudni:

   

  Pracownika obsługi stacji paliw

  Wymagania: Chęci do pracy. Praca w Szczytnikach.

   

  Kasjerów -sprzedawców na stacji paliw

  Wymagania: Wykształcenie średnie, mile widziana obsługa kasy fiskalnej oraz mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy. Praca w Kaliszu oraz Szczytnikach.

  10. Firma w Kaliszu, tel. 537 722 870, e-mail: biuro@djtrade.pl

  zatrudni:

   

  Pracowników produkcyjnych

  Wymagania: Pożądane umiejętności techniczne/mechaniczne, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, zaangażowanie i entuzjazm, precyzja i dokładność. Firma zajmuje się produkcją koszy metalowych.

   

  11. Firma w Czajkowie, tel. 514 512 752, e-mail: biuro@stan.pl

  zatrudni:

   

  Pracowników produkcyjnych

  Wymagania: Mile widziana umiejętność jazdy wózkiem widłowym oraz obsługa maszyn produkcyjnych, chęć do nauki na wybranym stanowisku. zaangażowanie i entuzjazm, gotowość do pracy w systemie dziennym.

   

  12. Firma w Kaliszu, tel. 510 149 102

  zatrudni:

   

  Pracownika gospodarczego

  Wymagania: Wykształcenie podstawowe, mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

  13. Spółka w Kaliszu,  e-mail: katarzyna.las@calfrost.com.pl

  zatrudni:

   

  Kontrolera jakości

  Wymagania: Wykształcenie kierunkowe, znajomość systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności, znajomość prawa w zakresie produkcji i znakowania środków spożywczych, umiejętność pracy w zespole, zdolność podejmowania decyzji, aktualne badania sanepidowskie.

   

  14. Spółka w Kaliszu,  tel. 690 554 976

  zatrudni:

   

  Pracowników produkcji

  Wymagania: Chęci do pracy, aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

  15. Firma w Kaliszu, tel.:62 764 49 66

  zatrudni:

   

  Pracowników melioracyjnych

  Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, chęci do pracy.

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.