AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

AKCJA. Rower rehabilitacyjny dla Wiktora od fundacji "Inicjatywa dla Opatówka"

DATA: 7 czerwca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  5 czerwca odbyła się prezentacja roweru rehabilitacyjnego, zakupionego dla Wiktora, mieszkańca Gminy Opatówek przez Fundację "Inicjatywa dla Opatówka" za środki zebrane w ramach Koncertu Charytatywnego "Gramy dla Wiktora".

  Prezentację roweru połączono z zasadzeniem drzewa Wiktora, które przekazał na licytację Mariusz Małoburski, Radny Rady Miejskiej Gminy Opatówek. Klon został wylicytowany na wspomnianym koncercie przez przedstawicieli Fundacji "Inicjatywa dla Opatówka" i przekazane do zasadzenia w miejscu publicznym na pamiątkę wydarzenia.

  Po uzgodnieniu i w obecności Sebastiana Wardęckiego, Burmistrza Gminy Opatówek drzewo obok stawów przy ul. Poniatowskiego zasadził Wiktor wraz z tatą oraz reprezentacja Fundacji i osób, które włączyły się w przygotowanie koncertu. Po spotkaniu zebrani udali się na drobny poczęstunek do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie była możliwość rozmów z Wiktorem.

  Rower rehabilitacyjny dla Wiktora to okno na świat, dzięki któremu aktywnie spędza czas. Fundacja "Inicjatywa dla Opatówka" jeszcze raz składa serdeczne wyrazy podziękowania dla wszystkich osób i instytucji, które przyczyniły się do organizacji koncertu charytatywnego oraz zakupu roweru rehabilitacyjnego dla Wiktora.

  (red)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.