AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

TANIEC. Gorące formacje latynoamerykańskie w Arenie

DATA: 8 czerwca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  W sobotę, 9 czerwca Kalisz będzie gościł najlepsze formacje latynoamerykańskie z całej Europy. 

  Formacje latynoamerykańskie to zepoły złożone z 8 par tanecznych, prezentujące choreografie złożone z samby, cza czy, rumby, paso doble i jive’a. W hali Arena zobaczymy zespoły z Austrii, Białorusi, Anglii, Holandii, Rosji, Niemiec, Węgier i Polski.

  Zawody organizowane są przez Ośrodek Sportu Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Kalisza Grzegorza Sapińskiego. Wśród zespołów zobaczymy aktualnych Mistrzów Świata, formację „Duet Perm” z Rosji oraz wicemistrzów świata zespół Grün-Gold-Club Bremen z Niemiec. Polskę reprezentują formacje „Efekt” Oświęcim i CMG Radom - współorganizator imprezy.

  Mistrzostwa Europy Formacji Latynoamerykańskich rozgrywane są w ramach Światowej Federacji Tańca Sportowego - WDSF i polskiej Federacji Tańca Sportowego. W imprezie wystąpią także w pokazach kaliscy tancerze z Sieraszewski Dance Studio oraz Fabryki Tańca Różańscy.

  Mistrzostwa rozpoczną się o godzinie 15.00 rundą eliminacyjną. Uroczyste otwarcie, półfinał i finał Mistrzostw planowane są na godzinę 19.00. Zawody organizowane są przez Ośrodek Sportu Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Kalisza Grzegorza Sapińskiego.

  Bilety są do nabycia na stronie www.cotucotam.pl oraz w kasach OSRiR.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.