AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

GALA. Finał konkursu Wielkopolska Miss

DATA: 19 czerwca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  W piątek odbędzie się gala miss.

  Już w piątek w ostrowskim OCK odbędzie się Gala Finałowa konkursu Wielkopolska Miss oraz Wielkopolska Miss Nastolatek 2018. O koronę ubiegać się będzie kaliszanka Daria Grzegorczyk. Są jeszcze ostatnie bilety na finałową imprezę konkursu piękności.

  Podczas uroczystej gali w Ostrowskim Centrum Kultury po raz kolejny zostanie przyznana korona dla najpiękniejszej dorosłej i nastoletniej Wielkopolanki. Zwyciężczynie konkursu będą reprezentować Wielkopolskę w ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach piękności. 30 finalistek będzie walczyć o koronę Wielkopolskiej Miss oraz 10 o koronę Wielkopolskiej Miss Nastolatek. Wśród nich znalazła się kaliszanka Daria Grzegorczyk. Finalistki wcześniej zostały wyłonione w kwalifikacjach przeprowadzanych na terenie województwa oraz podczas półfinału, który odbył się 10 marca w klubie Pacha w Poznaniu. - Wybory Wielkopolskiej Miss i Wielkopolskiej Miss Nastolatek na pewno dostarczą wielu wrażeń - mówi Grzegorz Ostrowski, organizator gali. - Konkurs Wielkopolskiej Miss i Wielkopolskiej Miss Nastolatek to wydarzenie mające bogatą tradycję i renomę wśród świata mody, biznesu, mediów, ale przede wszystkim budzące niesamowite emocje.

  Po finałowej gali, która rozpocznie się 22 czerwca o godz. 20.15 w ostrowskim OCK organizatorzy zapraszają na afterparty do ostrowskiego YOYO bowling&club. Organizatorami konkursu miss są GOmodels.pl - Agencja hostess i modelek oraz Sławomir Stopczyk, a patronat medialny sprawuje portal wkaliszu.pl.                                      

      (jav)                   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.