AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

MIASTO. Koncerty na święto miasta. Utrudnienia w centrum

DATA: 21 czerwca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Utrudnienia w ruchu spowodowane będą plenerowymi koncertami pod ratuszem.

  W centrum miasta w weekend wprowadzone zostaną istotne zmiany w organizacji ruchu. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

  Zmiany w ruchu mają związek z plenerowymi koncertami, które odbędą się 22 i 23 czerwca w ramach Święta Miasta Kalisza. I tak:

  - na pl. W. Bogusławskiego obowiązywał będzie całkowity zakaz parkowania pojazdów od 20 czerwca (środa) od godz. 20:00 do 24 czerwca (niedziela) do godz. 15:00,

  - 22 i 23 czerwca (piątek i sobota) w al. Wolności (od budynku Sądu Rejonowego do ul. Bankowej) oraz na ul. Częstochowskiej (od ul. Teatralnej do ul. Wał Staromiejski) obowiązywał będzie zakaz parkowania pojazdów od godz. 13:00 do godz. 24:00,

  - 22 czerwca (piątek) od godz. 14:00 do godz. ok. 24:00 oraz 23 czerwca (sobota) od godz. 13:30 do godz. ok. 24:00 nastąpi wyłączenie z ruchu kołowego pl. W. Bogusławskiego, ul. Częstochowskiej na odcinku od ul. Bankowej do ul. Wał Staromiejski oraz jezdni pomocniczej al. Wolności na odcinku od pl. Wojciecha Bogusławskiego do ul. Jasnej. W związku z powyższym wyjazd z przedmiotowej jezdni pomocniczej możliwy będzie wyłącznie w stronę Mostu Trybunalskiego.

  UWAGA: W przypadku udziału w powyższych imprezach dużej liczby uczestników, może zostać podjęta decyzja o całkowitym zamknięciu dla ruchu kołowego następujących ulic:

  - al. Wolności od Mostu Trybunalskiego do ul. Bankowej,
  - ul. Bankowej od al. Wolności do ul. Teatralnej.

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.