AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

BUDOWNICTWO. Osiedle Panorama Budową Roku 2017

DATA: 27 czerwca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Flagowa inwestycja FB ANTCZAK - osiedle domów jednorodzinnych Panorama w Kościelnej Wsi pod Kaliszem- otrzymała tytuł Budowa Roku 2017. Nagrodę przyznaje Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego oraz Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

  Osiedle domków jednorodzinnych "Panorama" zlokalizowane jest na obrzeżach Kalisza, w Kościelnej Wsi, między ulicami Horyzontową i Poligonową. Jego budowa została podzielona na pięć etapów, których realizację rozpoczęto w 2005, a zakończono w listopadzie 2017 roku.

  Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią sobie spokój i bliskość natury, a jednocześnie nie chcą wyprowadzać się zbyt daleko od centrum miasta. Ideą była realizacja domów "szytych na miarę" - idealnie dopasowanych do oczekiwań i wyobrażeń klientów, wkomponowanych w piękną leśną okolicę tak, by stworzyć przyjazne miejsce do życia w otoczeniu przyrody.

  Wyróżnikiem inwestycji jest fakt, że klienci dewelopera mieli możliwość realizacji własnych projektów lub skorzystania z projektów zaproponowanych przez dewelopera.

  - Nagroda "Budowa Roku 2017" dla osiedla Panorama to dla nas wyjątkowe wyróżnienie. W ubiegłym roku zakończyliśmy tę wieloletnią inwestycję, która stanowi nasz wyróżnik i jest niejako kwintesencją podejścia firmy do budowy domów i mieszkań. Działając na rynku od 37 lat zawsze pilnujemy, aby nasze inwestycje były realizowane w najwyższym rynkowym standardzie, z poszanowaniem potrzeb ich przyszłych użytkowników. Muszą być funkcjonalne, zbudowane z najwyższą starannością i z dobrej jakości materiałów, a także estetyczne. Przyznana przez PZIiTB nagroda to potwierdzenie, że taka strategia działania jest przez branżę doceniana i wyróżniana. To wiele dla nas znaczy - podkreśla Marek Antczak, prezes FB Antczak.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.