AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

AKCJA. Bezpłatne treningi biegania na stadionie

DATA: 3 lipca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Na bezpłatne treningi biegania na stadionie miejskim przy ul. Łódzkiej zapraszają organizatorzy akcji „Biegam Bo Lubię”.

  Treningi odbywają się w każdą niedzielę o godz. 9:30 na bieżni stadionu przy ulicy Łódzkiej. Są one otwarte dla wszystkich chętnych. Prowadzi je były czołowy lekkoatleta UKS 12 Kalisz, a obecnie zawodnik AZS-AWF Wrocław Adam Szurmiński. - Podczas zajęć, oprócz treningów biegowych, wykonywane są różnorodne ćwiczenia sprawnościowe, koordynacyjne, gimnastyczne - mówi prowadzący treningi. - Program zajęć dostosowany jest do poziomu uczestników i nastawiony na osoby o różnym poziomie zaawansowania, głównie na osoby początkujące.

  Akcja ,,Biegam Bo Lubię” została zapoczątkowana przez Fundację Wychowanie przez Sport. Jej założeniem jest zapewnienie osobom, które biegają lub dopiero zaczynają biegać regularnych spotkań z wykwalifikowanym trenerem. Projekt rozpoczął się w czterech miastach w Polsca, a teraz zawitał do Kalisza. Więcej informacji o treningach można znaleźć na facebookowym fanpage’u akcji.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.