AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Mieszko na początek

DATA: 4 lipca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    Piłkarze KKS-u Kalisz zagrają z Mieszkiem Gniezno na inaugurację nowego sezonu. Fot. Karina Zachara.

    Znany jest już terminarz rundy jesiennej III ligi nowego sezonu 2018/19.

    Kaliszanie rozpoczną nowy sezon od wyjazdowego spotkania z beniaminkiem Mieszkiem Gniezno. To spotkanie odbędzie się 11 sierpnia. Pierwszy mecz przed własną publicznością KKS rozegra natomiast 15 sierpnia. Wtedy to zmierzy się z KP Starogard Gdański. W sierpniu podopiecznych trenera Piotra Morawskiego czekają jeszcze wyjazdowe spotkania z Sokołem Kleczew i Jarotą Jarocin.
    Do ciekawie zapowiadający się meczów dojeszie we wrześniu i październiku. 15 września KKS wyjedzie na spotkanie wyjazdowe ze spadkowiczem II ligi Gwardią Koszalin, a 6 września z Górnikiem Konin. Z kolei w listopadzie kaliszanie zagrają z Kotwicą Kołobrzeg, a rundę zakończą meczem z Bałtykiem Koszalin, który jest beniaminkiem III ligi. 
     
    (jav)
     
    Kolejka 1 (11-12 sierpnia)
    Wierzyca Pelplin - Jarota Jarocin
    Świt Skolwin (Szczecin) - Górnik Konin
    Wda Świecie - Chemik Bydgoszcz
    Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin
    Radunia Stężyca - Gwardia Koszalin
    Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska
    Bałtyk Koszalin - Lech II Poznań
    Mieszko Gniezno - KKS 1925 Kalisz
    KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew
     
    Kolejka 2 (15 sierpnia)
    Jarota Jarocin - Sokół Kleczew
    KKS 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański
    Lech II Poznań - Mieszko Gniezno
    Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Koszalin
    Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia
    Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca
    Chemik Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg
    Górnik Konin - Wda Świecie
    Wierzyca Pelplin - Świt Skolwin (Szczecin)
     
    Kolejka 3 (18-19 sierpnia)
    Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin
    Wda Świecie - Wierzyca Pelplin
    Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin
    Radunia Stężyca - Chemik Bydgoszcz
    Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin
    Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin
    Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wielkopolska
    KP Starogard Gdański - Lech II Poznań
    Sokół Kleczew - KKS 1925 Kalisz
     
    Kolejka 4 - 25-26 sierpnia
    Jarota Jarocin - KKS 1925 Kalisz
    Lech II Poznań - Sokół Kleczew
    Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański
    Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno
    Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin
    Chemik Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia
    Górnik Konin - Radunia Stężyca
    Wierzyca Pelplin - Kotwica Kołobrzeg
    Świt Skolwin (Szczecin) - Wda Świecie
     
    Kolejka 5 - 1-2 września
    Wda Świecie - Jarota Jarocin
    Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin (Szczecin)
    Radunia Stężyca - Wierzyca Pelplin
    Bałtyk Gdynia - Górnik Konin
    Bałtyk Koszalin - Chemik Bydgoszcz
    Mieszko Gniezno - Pogoń II Szczecin
    KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin
    Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska
    KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań
     
    Kolejka 6 - 8-9 września
    Jarota Jarocin - Lech II Poznań
    Polonia Środa Wielkopolska - KKS 1925 Kalisz
    Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew
    Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański
    Chemik Bydgoszcz - Mieszko Gniezno
    Górnik Konin - Bałtyk Koszalin
    Wierzyca Pelplin - Bałtyk Gdynia
    Świt Skolwin (Szczecin) - Radunia Stężyca
    Wda Świecie - Kotwica Kołobrzeg
     
    Kolejka 7 - 15-16 września
    Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin
    Radunia Stężyca - Wda Świecie
    Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin)
    Bałtyk Koszalin - Wierzyca Pelplin
    Mieszko Gniezno - Górnik Konin
    KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz
    Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin
    KKS 1925 Kalisz - Gwardia Koszalin
    Lech II Poznań - Polonia Środa Wielkopolska
     
    Kolejka 8 - 22-23 września
    Jarota Jarocin - Polonia Środa Wielkopolska
    Gwardia Koszalin - Lech II Poznań
    Pogoń II Szczecin - KKS 1925 Kalisz
    Chemik Bydgoszcz - Sokół Kleczew
    Górnik Konin - KP Starogard Gdański
    Wierzyca Pelplin - Mieszko Gniezno
    Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Koszalin
    Wda Świecie - Bałtyk Gdynia
    Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca
     
    Kolejka 9 - 29-30 września
    Radunia Stężyca - Jarota Jarocin
    Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg
    Bałtyk Koszalin - Wda Świecie
    Mieszko Gniezno - Świt Skolwin (Szczecin)
    KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin
    Sokół Kleczew - Górnik Konin
    KKS 1925 Kalisz - Chemik Bydgoszcz
    Lech II Poznań - Pogoń II Szczecin
    Polonia Środa Wielkopolska - Gwardia Koszalin
     
    Kolejka 10 - 6-7 października
    Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin
    Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska
    Chemik Bydgoszcz - Lech II Poznań
    Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz
    Wierzyca Pelplin - Sokół Kleczew
    Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański
    Wda Świecie - Mieszko Gniezno
    Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin
    Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia
     
    Kolejka 11 - 13-14 października
    Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
    Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca
    Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg
    KP Starogard Gdański - Wda Świecie
    Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin)
    KKS 1925 Kalisz - Wierzyca Pelplin
    Lech II Poznań - Górnik Konin
    Polonia Środa Wielkopolska - Chemik Bydgoszcz
    Gwardia Koszalin - Pogoń II Szczecin
     
    Kolejka 12 - 20-21 października
    Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin
    Chemik Bydgoszcz - Gwardia Koszalin
    Górnik Konin - Polonia Środa Wielkopolska
    Wierzyca Pelplin - Lech II Poznań
    Świt Skolwin (Szczecin) - KKS 1925 Kalisz
    Wda Świecie - Sokół Kleczew
    Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański
    Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno
    Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin
     
    Kolejka 13 - 27-28 października
    Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin
    Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia
    KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca
    Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg
    KKS 1925 Kalisz - Wda Świecie
    Lech II Poznań - Świt Skolwin (Szczecin)
    Polonia Środa Wielkopolska - Wierzyca Pelplin
    Gwardia Koszalin - Górnik Konin
    Pogoń II Szczecin - Chemik Bydgoszcz
     
    Kolejka 14 - 3-4 listopada
    Jarota Jarocin - Chemik Bydgoszcz
    Górnik Konin - Pogoń II Szczecin
    Wierzyca Pelplin - Gwardia Koszalin
    Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska
    Wda Świecie - Lech II Poznań
    Kotwica Kołobrzeg - KKS 1925 Kalisz
    Radunia Stężyca - Sokół Kleczew
    Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański
    Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno
     
    Kolejka 15 - 10-11 listopada
    Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin
    KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin
    Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia
    KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca
    Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg
    Polonia Środa Wielkopolska - Wda Świecie
    Gwardia Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin)
    Pogoń II Szczecin - Wierzyca Pelplin
    Chemik Bydgoszcz - Górnik Konin
     
    Kolejka 16 - 17-18 listopada
    Jarota Jarocin - Górnik Konin
    Wierzyca Pelplin - Chemik Bydgoszcz
    Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin
    Wda Świecie - Gwardia Koszalin
    Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska
    Radunia Stężyca - Lech II Poznań
    Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz
    Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew
    Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański
     
    Kolejka 17 - 24-25 listopada
    KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin
    Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno
    KKS 1925 Kalisz - Bałtyk Koszalin
    Lech II Poznań - Bałtyk Gdynia
    Polonia Środa Wielkopolska - Radunia Stężyca
    Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
    Pogoń II Szczecin - Wda Świecie
    Chemik Bydgoszcz - Świt Skolwin (Szczecin)
    Górnik Konin - Wierzyca Pelplin

    Komentarze

    Najczęściej odwiedzane

    The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
    For a better experience, please consider using this application with a supported browser.