AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Iniemamocni 2 w Kinie Helios

DATA: 13 lipca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Z okazji premiery najnowszej animacji „Iniemamocni 2” Kino Helios zaprasza swoich Widzów nie tylko przed ekrany, ale także do udziału w familijnym konkursie. Główną nagrodą jest tygodniowy pobyt dla 4-osobowej rodziny w wyjątkowym miejscu na turystycznej mapie Polski – w Dolinie Charlotty.

  Już od piątku, 13 lipca w Kinie Helios w Kaliszu będziemy mogli obejrzeć animację „ Iniemamocni 2”, kontynuację hitu z 2004 roku. Rodzina Iniemamocnych staje w niej przed nowymi wyzwaniami – podczas gdy Helen jako Elastyna wykorzystuje swoje supermoce w walce ze złem, jej mąż zostaje w domu, by zająć się dziećmi. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Superbohaterowie chcą udowodnić, że ich obecność jest społeczeństwu potrzebna; tymczasem muszą zmierzyć się nie tylko z niechęcią opinii publicznej oraz rządową ustawą delegalizującą ich działalność, ale także z godnym siebie przeciwnikiem. Ekran Tyran to czarny charakter, który planuje genialny i niebezpieczny spisek zagrażający ludzkości.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Najmłodszych Widzów zachwycą dynamiczne sceny pościgów i zmagań bohaterów, w których każdy z nich ma okazję zaprezentować w pełni swoje niezwykłe zdolności. Dorośli natomiast docenią niezrównany kunszt aktorów, których głosami w polskiej wersji przemawiają postacie – z Piotrem Fronczewskim i Dorotą Segdą na czele.

  Kino Helios zaprasza wszystkich fanów tej niezwykłej rodziny superbohaterów na premierowe seanse filmu „Iniemamocni 2” oraz do udziału w familijnym konkursie. Szczegóły oraz regulamin dostępne są na stronie: www.helios.pl/iniemamocni_konkurs.

   

  (RED)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.