AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Pobiegnij w „Bursztynowej Hellenie”. Półmaraton w Kaliszu.

DATA: 17 lipca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Już w najbliższą sobotę wyruszą na trasę uczestnicy I Kaliskiego Półmaratonu Nocnego „Bursztynowa Hellena”. Chętni do udziału mają ostatnią szansę, by przesłać swoje zgłoszenie. Lista startowa zamknięta zostanie w środę, 18 lipca.

  Szykuje się kolejna, ciekawa impreza biegowa na sportowej mapie Kalisza i nie tylko,  o czym świadczy zapełniająca się z każdym dniem lista uczestników. Aktualnie widnieje na niej ok. 630 nazwisk. Najwięcej, bo ponad połowa z Kalisza i okolic, ale nie brakuje też chętnych z kilkudziesięciu innych zakątków kraju. Wszyscy spotkają się już w najbliższą sobotę, przed halą Kalisz Arena, gdzie punktualnie o godz. 21.00 wyruszą na wytyczoną ulicami miasta, liczącą blisko 22 kilometry i posiadającą atest PZLA trasę.
  W ramach imprezy rozegrane zostaną także Mistrzostwa Służb Mundurowych - Policji i Służby Więziennej.

  Środa, 18 lipca jest ostatnim dniem, kiedy można zgłosić swój start w półmaratonie. Służy ku temu strona, gdzie dostępny jest również szczegółowy regulamin biegu.

  Biuro zawodów, usytuowane w hali Kalisz Arena, czynne będzie w piątek, 20 lipca w godz. 12:00-20:00 i w sobotę, 21 lipca w godz. 10:00 - 19:00. 
  Organizatorami I Kaliskiego Półmaratonu Nocnego „Bursztynowa Hellena” są Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu, Miasto Kalisz i Policyjny Klub Biegacza KMP Kalisz. Patronat objął Prezydenta Miasta Kalisza.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.