AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

IMPREZA. Parkrun świętuje

DATA: 20 lipca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Parkrun świętuje drugie urodziny.

  Drugie urodziny świętować będzie w sobotę kaliski parkrun. 

  Parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km, organizowane w każdą sobotę o 9.00 rano. Cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Już w najbliższą sobotę, wszyscy świętować będą 2. urodziny parkrun Kalisz. - Weekend zawsze warto dobrze rozpocząć, najlepiej na parkrun, gdzie można przejść, przetruchtać lub przebiec dystans 5 km w przyjacielskiej atmosferze - mówią Joanna i Artur Nowaccy, koordynatorzy biegu. - Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, niezależnie od wieku i kondycji. Zachęcamy do udziału spacerowiczów, osoby poruszające się na wózku, kijkarzy nordic walking, rodziców z dziećmi oraz uczestników z psami, ważne by ci ostatni pamiętali jedynie o smyczy

  Organizatorzy liczą, że przy okazji jubileuszu uda się pobić rekord frekwencji, który wynosi aktualnie 127 uczestników, dlatego zachęcają, by przyprowadzić ze sobą rodzinę i znajomych. - Tutaj liczy się przede wszystkim atmosfera, kawa, spotkanie po biegu, wolontariat i wszyscy wspaniali ludzie wokoło - dodaje Weronika Wodiczko, współorganizatorka przedsięwzięcia.  

  Udział w parkrun jest bezpłatny, na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie. Uzyskany kod uczestnika należy wydrukować i przynieść ze sobą. Pozwala on na udział w dowolnej liczbie biegów, w dowolnej lokalizacji na całym świecie. Co ważne, kody na telefonach nie działają, dlatego trzeba przynieść wydruk. 

  Urodzinowy parkrun Kalisz odbędzie się w sobotę, 21 lipca o godz. 9:00, przy ul. Sportowej. Po zakończeniu wydarzenia chętni uczestnicy i wolontariusze spotykają się na wspólnej kawie w Columbus Coffee Kalisz przy rynku. Jednorazowa rejestracja do biegu dostępna: https://www.parkrun.pl/rejestracja. Wyniki parkrun Kalisz, trasa oraz harmonogram wolontariuszy dostępne są:
  http://www.parkrun.pl/kalisz/

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.