AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

REKREACJA. Aquapark zaprasza na letnie baseny

DATA: 20 lipca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Aquapark zaprasza w weekend do odwiedzenia letnich basenów.

  W najbliższy weekend synoptycy zapowiadają duże ocieplenie. Kaliski Park Wodny zaprasza do odwiedzenia zewnętrznych, letnich basenów.

  Korzystając z ciepłych dni Aquapark przy ul. Sportowej 10 zaprasza ze skorzystania z letniej oferty. - To chyba koniec deszczowych dni, ponownie nadchodzi słoneczne lato. Dla miłośników basenów zewnętrznych mamy bardzo dobrą wiadomość. Nie musicie obawiać się zimnej wody w basenach zewnętrznych, podgrzewamy ją dla Was każdego dnia - mówi Joanna Mielcarek, Kierownik Działu Marketingu i Obsługi Klienta Parku Wodnego w Kaliszu.

  Od początku wakacji woda w nieckach zewnętrznych jest ciągle podgrzewana, utrzymując temperaturę min. 24 stopnie w basenach rekreacyjnych a 28 w brodziku. Dlatego od słonecznego piątku temperatura będzie tylko rosła. Przygotowując się do sezonu letniego spółka zainwestowała w wymienniki ciepła, które zostały zamontowane na urządzeniach zewnętrznej Stacji Uzdatniania Wodny. - Dzięki temu jesteśmy w stanie utrzymywać stabilną temperaturę w nieckach. Nawet w chłodne dni temperatura wody nie spada poniżej 24 stopni - twierdzi Joanna Mielcarek. - Wszystkich mieszkańców miasta i regionu zapraszamy do kaliskiego Aquaparku. Tutaj każdy odnajdzie orzeźwienie i mnóstwo dobrej zabawy.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.