AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PRACA. Najnowsze oferty z Kalisza i regionu

DATA: 31 lipca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Aktualne oferty z Powiatowego Urzędu Pracy.

  Giełda pracy z dnia 31.07.2018r.

   

   

  1. Firma AR-JA-GO w Kaliszu, ul. Przybrzeżna 17

  zatrudni:

   

  Magazyniera

  Wymagania: Wykształcenie podstawowe, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, chęci do pracy, do przyuczenia na stanowisko magazyniera.

   

  2. Firma w Kaliszu, tel. 510 052 181

  zatrudni:

   

  Kierowcę kat. C + E

  Wymagania: Prawo jazdy kat. C + E, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

   

  Magazynierów

  Wymagania: Uprawnienia na wózki widłowe.

   

  3. Hotel w Kaliszu, tel. 62 757 97 03

  zatrudni:

   

  Sprzątaczkę – ½ etatu

  Wymagania: Chęci do pracy.

   

  4. Zakład w Opatówku, tel. 600 070 401, e-mail: agata@elektro-plast.pl

  zatrudni:

   

  Operatora wtryskarki

  Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe

   

  Ślusarza – mechanika

  Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe.

   

  5. Spółka w Opatówku, e-mail: praca@colian.pl, tel. 504 298 805

  zatrudni:

   

  Elektromontera

  Wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, uprawnienia mile widziane: do pracy na wysokościach; uprawnienia do: eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci gazowych, elektroenergetycznych, kotłów parowych, sprężarek; eksploatacji urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną do 15KV.

   

  Mechanika

  Wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, uprawnienia mile widziane : świadectwa kwalifikacji SEP w zakresie eksploatacji urządzeń energetycznych, grupa: E1, E2, E3.

   

  6. Zakład w Kaliszu, tel. 602 269 075

  zatrudni na:

   

  Operatora koparki

  Wymagania:. Wykształcenie bez znaczenia, uprawnienia operatora koparki, konieczne doświadczenie zawodowe przy instalacjach wodno-kanalizacyjnych.

   

  Montera instalacji sanitarnych wodno-kanalizacyjnych

  Wymagania.: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe na sieciach zewnętrznych wodno – kanalizacyjnych min. 2 lata.

  7. Apteka  w Kaliszu, tel. 798 627 752

  zatrudni:

   

  Techników farmaceutycznych

  Wymagania: Wykształcenie średnie w zawodzie - technik farmaceutyczny.

  8. Szkoła w Droszewie, tel. 509 953 190

  zatrudni na:

   

  Nauczyciela edukacji dla bezpieczeństwa

  Wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne, podyplomowe z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa. Zatrudnienie od 01.09.2018r., 1 godzina tygodniowo.

   

  Nauczyciela logopedę

  Wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne w zawodzie - nauczyciel logopeda. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.

   

  Pedagoga szkolnego

  Wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne, uprawnienia pedagogiczne. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.

   

  9. Spółka we Wrocławiu, tel. 691 700 008

   zatrudni:

   

  Pracowników produkcji

  Wymagania: Wykształcenie zawodowe, rzetelność, sumienność, dokładność, dyspozycyjność, osoba chętna do pracy. Praca w Kaliszu.

  10. Spółka w Kaliszu, tel. 62 767 99 14

  zatrudni:

   

  Kierowcę - ładowacza

  Wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. C, świadectwo kwalifikacji zawodowej, dobry stan zdrowia, umiejętność pracy w grupie, bezpośredni kontakt z klientem, dobra kondycja fizyczna.

   

  11. Firma w Niedźwiadach, tel. 512 470 322

   

  Mechanika samochodowego

  Wymagania: Praktyka na stanowisku.

   

  12. Szkoła w Kaliszu,  tel. 62 501 17 27, e-mail: sekretariat@sp10.kalisz.pl

  zatrudni:

   

  Nauczyciela matematyki

  Wymagania: Wykształcenie wyższe mgr kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym. Umo0wa o pracę w zastępstwie. Zatrudnienie od 01.09.2018r.

   

  13. Firma w Kaliszu,  tel. 603033005, e-mail: vero@vero.kalisz.pl

  zatrudni:

   

  Doradcę handlowego

  Wymagania: Wykształcenie średnie zawodowe, doświadczenie handlowe, umiejętność obsługi klienta, prawo jazdy kat. B.

  14. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja@paula.com.pl

  zatrudni:

   

  Automatyków/elektryków

  Wymagania: Wykształcenie kierunkowe, techniczne (elektryk, elektronik, automatyk, mechatronik), mile widziane doświadczenie w instalacji i rozruchu nowych linii produkcyjnych, uprawnienia SEP E do 1kV i powyżej 1kV (mile widziane uprawnienia G2/G3), umiejętności czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi, umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz znajomości rysunku technicznego, bardzo dobra znajomość aparatury kontrolno-pomiarowej, dyspozycyjność oraz otwartość na wyzwania techniczne oraz chęci rozwoju w zakresie mechaniki, elektryki, gotowość do pracy w systemie zmianowym.

   

  Młodszych elektryków

  Wymagania: Wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektronik, automatyk, mechatronik), Mile widziane doświadczenie w instalacji i rozruchu nowych linii produkcyjnych, uprawnienia SEP E do 1kV (mile widziane uprawnienia G2/G3), umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz posługiwania się schematami elektrycznymi, bardzo dobra znajomość aparatury kontrolno-pomiarowej, dyspozycyjność oraz otwartość na wyzwania techniczne, gotowość do pracy w systemie zmianowym.

   

  Młodszego kierownika projektu (Junior project leader)

  Wymagania: Pasja, kreatywne myślenie oraz chęć do pracy i rozwoju, komunikatywność w języku angielskim (mile widziana znajomość innych języków obcych), motywacja i zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność budowania pozytywnych relacji biznesowych, dokładność i precyzja, umiejętność prowadzenia projektów, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

   

  Mechaników maszyn produkcyjnych

  Wymagania: Wykształcenia kierunkowe, doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie urządzeń przemysłowych, rozwiązywaniu problemów technicznych, umiejętność samodzielnej pracy w zakresie diagnostyki i usuwania awarii mechanicznych, znajomość podstaw obsługi tokarki manualnej, umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz znajomości rysunku technicznego, dyspozycyjność oraz otwartość na wyzwania techniczne oraz rozwoju wiedzy w zakresie mechaniki, gotowość do pracy w systemie zmianowym.

   

  Specjalistów rozwoju sprzedaży

  Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży (mile widziana branża spożywcza), umiejętności negocjacyjne i prowadzenia rozmów handlowych, przygotowywanie profesjonalnych prezentacji i swobody w ich przeprowadzaniu, umiejętność budowania pozytywnych relacji biznesowych, doświadczenie w pozyskiwaniu i rozwoju współpracy z klientami, pasja, kreatywne myślenie oraz chęć do pracy i rozwoju, samodzielność w działaniu i chęci podejmowania inicjatyw, zorientowanie na realizacje celu.

   

   

  Specjalistów rozwoju sprzedaży (Sales Development Specialist)

  Wymagania: Biegła znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innych języków obcych), doświadczenie w sprzedaży (mile widziana branża spożywcza), umiejętności negocjacyjne i prowadzenia rozmów handlowych, przygotowywanie profesjonalnych prezentacji i swobody w ich przeprowadzaniu, umiejętność budowania pozytywnych relacji biznesowych, doświadczenie w pozyskiwaniu i rozwoju współpracy z klientami, pasja, kreatywne myślenie oraz chęć do pracy i rozwoju, samodzielność w działaniu i chęć podejmowania inicjatyw oraz zorientowanie na realizację celu.

   

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.