AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

NA UPAŁY. Tysiące osób na letnich basenach i zjeżdżalniach Aquaparku

DATA: 3 sierpnia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Podczas upałów kaliszanie chętnie odwiedzają Aquapark.

  W najbliższy weekend pogoda nie zwalnia, nadal będziemy cieszyć się afrykańskim latem. Warto więc skorzystać z bogatej oferty kaliskiego Aquaparku.

  Dzięki słonecznej pogodzie i podgrzewanym basenom zewnętrznym dziś cieszymy się temperaturą wody w basenie rekreacyjnym, która
  wynosi 28 stopni. Wszystkich mieszkańców miasta i regionu zapraszamy do kaliskiego Aquaparku. Tutaj każdy znajdzie orzeźwienie i mnóstwo dobrej zabawy. - W lipcu nasz kompleks basenów odwiedziło blisko 54 tysiące miłośników wodnej zabawy, z czego ponad 15 tysięcy odwiedzających bawiło się na basenach zewnętrznych - mówi Joanna Mielcarek Kierownik Działu Marketingu i Obsługi Klienta Parku Wodnego w Kaliszu.

  Miniony weekend był rekordowy, nie tylko pod względem panującej temperatury, ale i frekwencji na basenach w obiekcie Parku Wodnego. W ostatni weekend lipca z usług basenowych skorzystało prawie 8 tysięcy osób. - Widać, że mieszkańcy Kalisza i okolic w upalne dni lubią spędzać czas nad wodą. Czas letni w naszym ośrodku wykorzystują zarówno na kąpiele wodne jak i słoneczne, a korzystający z basenów i zjeżdzalni są pod stałym nadzorem ratowników - kończy Joanna Mielcarek.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.