AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

WAKACJE. Oto trzy dowody na to, że wypożyczenie samochodu na wakacje się opłaca!

DATA: 3 sierpnia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Sezon letnich urlopów wystartował w najlepsze. Jedną z pierwszych decyzji przed zarezerwowaniem noclegu jest wybór środka transportu. W przypadku wycieczek krajowych decyzja pada zwykle na auto, gdyż to najwygodniejsza forma podróżowania. Nie każdy jednak posiada swoje własne „cztery kółka”. Dziś nie jest to przeszkodą – z pomocą idą profesjonalne wypożyczalnie samochodów.

  Wypożyczony samochód = koniec z ograniczeniami!

  Polska ma do zaoferowania o wiele więcej wspaniałych destynacji, niż tylko nadmorskie plaże i górskie szlaki. Ciekawe miejsca mają tę wspólną cechę, że często ciężko jest do nich dotrzeć komunikacją zbiorową. Wypożyczony samochód dowiezie nas praktycznie w każdy zakątek kraju. Jest to oferta skierowana do tych, którzy nie posiadają swojego auta lub na co dzień przemieszczają się pojazdem służbowym.

  Decydując się na wypożyczenie samochodu mamy zdecydowanie więcej swobody w planowaniu podróży – nie jesteśmy wówczas ograniczeni rozkładem jazdy, zmieniającą się pogodą czy innymi zdarzeniami losowymi, jak np. opóźnienia pociągów. Innym, znaczącym atutem podróżowania w wynajętym samochodzie jest możliwość przewożenia dużej ilości bagażu. Podróżowanie z dziećmi czy zwierzakami również przebiega mniej kłopotliwie, gdy odbywa się w klimatyzowanym wnętrzu wypożyczonego samochodu, nie zaś w przegrzanym wagonie lub dusznym autokarze.

   

  Wypożyczony samochód jest serwisowany, więc pewny!

  Możliwość wypożyczenia samochodu na letni urlop jest atrakcyjną alternatywą również dla posiadaczy prywatnych pojazdów. Bywa i tak, że przed letnim urlopem auto zwyczajnie się psuje, a jego naprawa jest czasochłonna lub/i kosztowna. W trakcie przeglądów technicznych pojazdu przed podróżą może też okazać się, że jazda długimi trasami będzie obarczona sporym ryzykiem. Wypożyczony samochód jest w takich sytuacjach najlepszym wyjściem.

  Wszystkie pojazdy dostępne w wypożyczalni samochodów są serwisowane. Płacąc, mamy wybór dowolnego modelu, a także jego wyposażenia. Posiadacze małych, miejskich pojazdów mają więc szansę na kilka dni przesiąść się w wygodne auto z napędem na cztery koła i ruszyć w nieznane. Bez trudu wypożyczymy samochód idealnie spełniający nasze indywidualne preferencje, a co najważniejsze, będziemy mieli gwarancję, że jest w pełni sprawny i bezpieczny.

  Fot. Opel Vivaro 9-cio osobowy – 249 zł doba (Wypożyczalnia samochodów Kalisz – Carson Auto)

   

  Pamiętajmy o ubezpieczeniu wypożyczanego samochodu (także w granicach Polski)

  Jeśli już zdecydujemy się na podróżowanie wypożyczonym samochodem, dobrze jest zainwestować w solidny pakiet ubezpieczeniowy. Jak mawia popularne przysłowie „przezorny zawsze ubezpieczony”. W trakcie podróżowania po malowniczych zakątkach naszego kraju nie musimy wtedy zaprzątać sobie głowy nieprzyjemnymi konsekwencjami, wynikającymi z awarii lub wypadku. W wielu przypadkach ubezpieczenie w wypożyczalni samochodów uwzględnia holowanie na terenie całego kraju, zapewnienie noclegu i transportu we wskazane miejsce lub dostarczenie samochodu zastępczego, co umożliwia kontynuowanie podróży.

  Wypożyczenie samochodu to alternatywa, jaką rzadko rozpatrujemy, gdyż panuje przekonanie, że jest to kosztowna forma transportu. Jest to jednak przerośnięty mit, który polecamy samodzielnie obalić przy okazji planowania przyszłych podróży!

  Źródło: Artykuł przygotowano przy współpracy ze specjalistami z wypożyczalni samochodów Carson z Kalisza.

  (art.promocyjny)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.