PIŁKA NOŻNA. Prysznic w Kutnie

DATA: 6 sierpnia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    KKS przegrał w sobotę z czwartoligowce. Fot. kkskalisz.pl

KKS przegrał ostatni sparing przed rozpoczęciem rozgrywek III ligi.

Kaliszanie w miniony weekend udali się do Kutna na sparing z tamtejszym czwartoligowcem i przegrali to spotkanie 0:1. Do przerwy utrzymywał się jeszcze rezultat bezbramkowy. Poirytowani gospodarze od samego początku drugiej odsłony ruszyli do ataków i kilkukrotnie zagrozili wprowadzonemu po przerwie Kamilowi Kosutowi. Bramkarz KKS-u skapitulował w 58. minucie, kiedy fatalnie wyprowadzi piłkę do gry zagrywając ją wprost pod nogi rywala, który wystawił ją Adrianowi Marciochowi. Ten, jak się później okazało, strzelił jedynego gola w tym spotkaniu. Do końca meczu to miejscowi mieli przewagę, ale nie potrafili strzelic drugiego gola.

Za tydzień KKS rozpocznie nowy sezon w III lidze. Kaliszanie zagrają na wyjeździe z beniaminkiem Mieszkiem Gniezno.