AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Alosza Awdiejew zagra w Kaliszu. Mamy dla Was bilety

DATA: 18 października 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Alosza Awdiejew

  Aktor, piosenkarz, satyryk i językoznawca - Alosza Awdiejew z zespołem zagra 21 października w Auli UAM w Kaliszu. Mamy dla Was bilety!

  Alosza Awdiejew od 1975 roku związany był z krakowskim kabaretem „Piwnica pod Baranami”, gdzie występował w trio z Kazimierzem Adamczykiem (kontrabas) oraz Michałem Kaniewskim (gitara), śpiewając romanse rosyjskie i cygańskie oraz piosenki odeskie i żydowskie okraszone humorem. 

  Od 1990 występuje w trio gitarowym z Kazimierzem Adamczykiem i Markiem Piątkiem, dając liczne koncerty w kraju i za granicą. Nagrywa płyty oraz programy telewizyjne i radiowe. Jest stałym felietonistą miesięcznika psychologicznego „Charaktery” i członkiem Rady Naukowej tego magazynu.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Artysta, dla którego zawsze najważniejszy jest słuchacz, zaśpiewa w Kaliszu piosenki najbliższe jego sercu i zabierze nas w muzyczną podróż po ulicach żydowskich sztetli, Odessy i podmiejskich szemranych dzielnic biedoty. Usłyszymy popularne rosyjskie romanse, cygańskie ballady okraszone niebywałą dawką humoru Aloszy. 

  Koncert odbędzie się o godz.18 - 21 października w Auli UAM prz ul. Nowy Świat. Bilety do nabycia: kupbilecik.pl 

  Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na kaliski koncert Aloszy. Aby je zdobyć, napiszcie w komentarzu pod artykułem, jaka jest wasza ulubiona piosenja rosyjska :)

  Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniami. Bawcie się dobrze! :)

   

  Lucja Anna Zarzosa Antequera, Maria Cieńska, Jerzy Edward Monti - gratulacje! :) Prosimy Was o kontakt mailowy - redakcja@wkaliszu.pl dziś (21.10.2018) do godziny 15. Tą drogą prześlemy Państwu bilety na koncert do samodzielnego wydrukowania. Dobrej zabawy! :)

   

  (red)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.