AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

SIATKÓWKA. Energa MKS Kalisz w Lidze Siatkówki Kobiet

DATA: 16 września 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Powrót kaliskiej siatkówki ogłoszono na specjalnej konferencji prasowej z udziałem władz PZPS. Fot. Karina Zachara.

  Drużyna siatkówki żeńskiej Energa MKS Kalisz zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce – Lidze Siatkówki Kobiet.

  Szczegóły poznaliśmy podczas dzisiejszej konferencji prasowej, w której uczestniczyli: Ryszard Czarnecki, poseł do Parlamentu Europejskiego oraz wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej; Artur Popko, prezes zarządu Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej; Grzegorz Sapiński, prezydent miasta Kalisza; Mariusz Wiktorowicz, trener siatkarek Energi MKS Kalisz oraz Piotr Kaleta, poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej.

  Powrót kaliskiej siatkówki kobiet do ekstraklasy to powód by cieszyć się i świętować, bo jest to wielki sukces naszych dziewczyn i wszystkich tych osób, które mają wkład w wejście drużyny do superligi. Mają moje wsparcie we wszystkich działaniach – mówił prezydent Grzegorz Sapiński. - Mieszkańcy Kalisza czekali na ten sukces dość długo, dbajmy o to, by utrzymać się na szczycie, nie zmieniajmy raz obranego kierunku i drogi, wspólnie przeżywajmy te sukcesy. Będziemy się spotykać w Hali Kalisz Arena już nie raz na dwa tygodnie, ale co tydzień, na meczach kaliskich siatkarek. Jesteśmy wdzięczni za ten sukces wszystkim, którzy się do niego przyczynili.  

  Sezon Ligi Siatkówki Kobiet w Kaliszu startuje 3 listopada. Tego dnia nasz zespół rozpocznie przygodę z LSK i zmierzy się z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Białą.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.