AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

IMPREZA. Anja Orthodox na Ambient Festiwal

DATA: 28 września 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Anja Orthodox wystąpi w tym roku na Ambient Festiwal. Fot. materiały promocyjne organizatorów festiwalu.

  W piątek w Kaliszu rozpoczyna się Ambient Festiwal. 

  Kalisz Ambient Festiwal to impreza kierowana do fanów muzyki ambientowej, elektronicznej i eksperymentalnej. Podczas niej odbędzie się aż 8 koncertów (wystąpią zespoły z takich krajów jak: Polska, Armenia, Austria, Grecja), Muzyczny Rynek (m.in. giełda płyt, prezentacja sprzętu audio i studyjnego) i szkicowanie w ołówku - Marcin Burmiński. Podczas imprezy obędzie się wiele ciekawych koncertów i projektów muzycznych. Wystąpią m.in. Armat Project, który nawiązuje do tradycyjnej melodyki ormiańskiej oraz klasycznej muzyki elektronicznej, Mammoth Ulthana - to duet muzyków tworzących organiczne kompozycje muzyczne. Elektronika zmieszana jest tu z brzmieniem gongów, dzwonów, rogów i zestawu instrumentów etnicznych, a także Paradox Obscur (GR) - jeden z najciekawszych współczesnych projektów synth popowych.

  Wydarzeniem tegorocznego festiwalu będzie wyjątkowy koncert wokalistki zespołu Closterkeller - Anji Orthodox. Artystka zagra koncert akustyczny w duecie, a na warsztat pójdą wszystkie największe hity zespołu.

  Początek piątkowych i sobotnich koncertów od godz. 19.00. Festiwal odbędzie się w CKiS przy ul. Łaziennej. Bilety: sala widowiskowa - 50,00 zł i karnety - 80,00 zł. Więcej o festiwalu na stronie: www.kaliszambientfestiwal.

  (nel) 

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.