PIŁKA NOŻNA. Mecz dla Niepodległej. Puchar dla KKS-u

DATA: 1 października 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    Przywitanie obu drużyn. Na zdjęciu prezydent Grzegorz Sapiński i pedagog oraz trener tenisa ziemnego Grzegorz Kulawinek. Fot. kalisz.pl

Drużyna KKS-u Kalisz zdobyła puchar Prezydenta Miasta Kalisza.

W sobotę przed trzecioligowym meczem seniorów KKS-u Kalisz z Chemikem Bydgoszcz rozegrane zostało nietypowe spotkanie piłkarskie. Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości naprzeciw siebie stanęły ekipy dowodzone przez prezydenta Kalisza Grzegorza Sapińskiego oraz Roberta Trzęsałę, prezesa KKS-u. Zawodnicy obu drużyn, w składzie których znaleźli się sportowcy, przedsiębiorcy, lekarze oraz samorządowcy ubrani byli w biało-czerwone koszulki.

Po dwóch 20-minutowych połowach spotkania lepsza okazała się drużyna KKS-u, wygrywając 5:4. - Chcę podziękować wszystkim zawodnikom za sportową, pełną zaangażowania rywalizację, z kolei kibicom za mobilizujący doping - powiedział prezydent Grzegorz Sapiński. - Mam tez nadzieję, że kaliszanie coraz częściej i chętniej będą odwiedzać nasz stadion, by uczestniczyć w wydarzeniach sportowych.