AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

BIEGI. Zapisz się do Ptolemeusza

DATA: 3 października 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Bieg Ptolemeusza odbędzie się w niedzielę. Fot. wkaliszu.pl

  Już w niedzielę w Kaliszu odbędzie się 38. Międzynarodowy Bieg Uliczny Ptolemeusza. Trwają zapisy do tej imprezy.

  Do tej pory zapisało się ponad 850 osób i można jeszcze dokonywać zapisów do tej imprezy. Trasa biegu głównego będzie mieć 10 kilometrów i będzie wieść ulicami: pl. Wojciecha Bogusławskiego - ul. Częstochowska - ul. Nowy Świat - ul. Górnośląska (do wieży ciśnień) - ul. Górnośląska - ul. Śródmiejska - al. Wolności - pl. Wojciecha Bogusławskiego (dwie pętle po 5 km.) Limit czasu na pokonanie trasy wynosi 1,5 godziny. Start do biegu głównego przewidziano na godz. 12.00.

  Od godz. 9:20 odbędą się biegi dla najmłodszych zawodników i przedszkolaków (roczniki od 1999 do 2012 roku). Biuro zawodów mieścić się będzie w Gimnazjum nr 3 przy ul. Teatralnej 3 w Kaliszu. Będzie czynne w sobotę w godz. 10.00 - 18.00. W dniu zawodów od godz. 8.00 do godz. 11.30. W godzinach pracy biura zawodów możliwa będzie pełna weryfikacja i odebranie numeru startowego oraz chipa.

  Organizatorem 38. Międzynarodowego Biegu Ulicznego Ptolemeusza jest Ośrodek Sportu Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu. Współorganizatorami: Miasto Kalisz, COSSW, KM Policji, Straż Miejska, Kaliski Szkolny Związek Sportowy, Gimnazjum nr 3 oraz Przedszkola Publiczne i Niepubliczne na terenie miasta Kalisza.

  Więcej informacji i zapisy do biegu: biegptolemeusza.pl

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.