AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

W RATUSZU. Ile zarabia Katarzyna Zielińska?

DATA: 8 października 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Katarzyna Zielińska na konwencji wyborczej Grzegorza Sapińskego

  Ponad 21 tys. za prowadzenie facebooka, ale miesięcznie czy na na pół roku? Dziennikarze wykryli mylącą "literówkę" w umowie z Katarzyną Zielińską.

  Ile zarabia Katarzyna Zielińska i jej firma "Opus Bonum"- zatrudniona do obsługi facebooka w kaliskim Ratuszu? Według umowy ujawnionej przez dziennikarzy kalisz24.info.pl jej wynagrodzenie wynosi 21.525 zł brutto. Nie wiadomo tylko czy miesięcznie czy to kwota za cały okres trwania umowy. W domencie znajdują się bowiem dwa sprzeczne ze sobą punkty.

  Umowa podpisana została na pięć miesięcy i obowiązuje do końca roku 2018. Zielińska wśród swoich obowiązków ma robienie zdjęć i filmików oraz publikowanie postów na facebooku, m.in na stronie: "Kalisz. Dopisz swoją historię”.

   

  Rzeczniczka kaliskiego ratusza Elżbieta Zmarzła tłumaczy, że do podpisanej przez prezydenta Grzegorza Sapińskiego umowy wkradł się błąd, którego nikt wcześniej nie zauważył, a suma 21.525 zł to wynagrodzenie całościowe, a nie miesięczne.

  - To pisarska omyłka - mówi Zmarzła - Słowo "miesięcznie", które pada zaraz po sumie wynagrodzenia znalazło się tam w wyniku błędu. Oczywiście do tej umowy został sporządzony odpowiedni aneks, który eliminuje wszelkie wątpliwości.

  (nel)

   

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.