AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

W PIANIE. Kranoprzejęcia i jesienne promocje

DATA: 12 października 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Pub Piana zaprasza jesienią na pyszną kawę, gorącą belgijską czekoladę i rzemieślnicze piwa. 

  Jesień w Pianie rozpoczął jeden z najpopularniejszych w Polsce Browar Widawa, a jego kranoprzejęcie na pewno przejdzie do historii. Lokal pękał w szwach, było głośno, bardzo wesoło, można było porozmawiać właścicielem browaru Wojtkiem Frączykiem, który opowiedział o historii i warzeniu swoich piw. Widawa znana jest w kraju i za granicą z tzw. sztosów - piw, które czasem bardzo ciężko zdobyć a sama myśl o nich przyprawia beergeeków o szybsze bicie serca. Tego wieczoru można było wygrać aż cztery takie! 

  6 października do Piany zawitał kolejny znany, rzemieślniczy browar - Browar Birbant. - Ich piwa pojawiają się w naszym lokalu regularnie i tym razem nie zabrakło całego wachlarza smaków od klasyki po mocarze - mówią właściciele pubu Piana. Browar reprezentował Krzysztof Kula, który od 2003 roku jest piwowarem domowym oraz współwłaścicielem i założycielem Birbanta. 

  W chłodne, jesienne dni Piana zadba o rozgrzanie odwiedzających lokal na wiele sposobów. - Polecamy popularne w świecie Red Espresso, które ma ogrom właściwości zdrowotnych i nie zawiera kofeiny, tak jak oryginalne najwyższej jakości chai tea latte w czterech różnych wariantach - mówią Sandra i Rafał. - Na miłośników kofeiny oczywiście czeka bezkonkurencyjna świeżo palona kawa a kolekcja herbat powiększyła się o kilka nowości. Jest ich do wyboru aż dwanaście. Po kilkumiesięcznej przerwie do menu wraca też wasza ulubiona, prawdziwa belgijska czekolada na gorąco. W listopadzie zapraszamy na kolejne w naszym pubie kranoprzejęcie. Przyjadą kolejne wielkie gwiazdy, tym razem z Wrocławia a szczegóły już niebawem.

  Wkrótce w Pianie pojawi się nowa karta menu, a w niej kilka nowych pozycji. Są też nowe jesienne promocje i rabaty. - We wtorek losujemy piwo dnia, które jest tańsze o 20%, w środę wszystkie piwa lane są tańsze o 2 złote a w czwartki studenci mają 20% rabatu na wszystko. Wpadnijcie więc się ogrzać i miło spędzić czas z przyjaciółmi przy planszówkach z najlepszym, prawdziwym piwem w ręku albo przy pysznej kawie - zachęcają właściciele lokalu.

  Jesienią mieszczący się na rogu ul. Chodyńskiego i ul. Zamkowej lokal czynny będzie: poniedziałek (godz. 16-22), wtorek-czwartek (godz. 12-22), piątek-sobota (godz.12 do północy), niedziela (godz. 12-21).

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.