AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. El Clasico na dużym ekranie. Barcelona - Real w Heliosie

DATA: 24 października 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  W najbliższą niedzielę na ekranie kina Helios El Clasico. Piłkarski pojedynek FC Barcelony i Realu Madryt. Mamy dla was bilety.

  Są w Europie takie drużyny, na których pojedynek czeka się miesiącami, których starcie elektryzuje wszystkich kibiców piłkarskich na starym kontynencie. Nie trzeba być wielkim ekspertem, żeby wiedzieć, że chodzi o FC Barcelona i Real Madryt. Zapraszamy na „EL Clasico”!

  Mimo, że po raz pierwszy od 9 lat nie będzie to bezpośrednie starcie dwóch geniuszy piłkarskich, mimo, że obie drużyny nie zaczęły sezonu rewelacyjnie, to emocje wokół meczu nie słabnął. Jak poradzą sobie „Królewscy” bez legendarnego CR7? Czy Leo Messi bezlitośnie wykorzysta kryzys podopiecznych Julena Lopetegui? Odpowiedź na te i inne nurtujące kibiców pytania już 28.10. o godz. 16:15 w wybranych Kinach Helios.

  Ten pojedynek to święto futbolu, nie ma mowy o odstawianiu nogi, czy grze na 50%. Na tym meczu może zdarzyć się wszystko, bo stawką jest honor. Taki mecz trzeba obejrzeć w najlepszych warunkach. Najwyższej jakości obraz i dźwięk, wygodne fotele, przekąski i napoje w zasięgu ręki, klimatyzowane sale i niepowtarzalny klimat. Tego wszystkiego doświadczysz w Kinie Helios podczas transmisji El Classico.

  Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten mecz. Aby je zdobyć napiszcie w komentarzach, który waszym zdaniem zespół jest lepszy i dlaczego? :)

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.