AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PŁYWANIE. Start w Zatoce Sportu

DATA: 5 listopada 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Czteroosobowa reprezentacja KSN „Start” Kalisz rywalizowała w II Ogólnopolskim Mitingu Pływackim Osób Niepełnosprawnych.

  W „Zatoce Sportu”, nowoczesnej 50-metrowej, 10-torowej pływalni Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego Politechniki Łódzkiej rywalizowało 133 zawodników z 21 klubów, zrzeszających pływaków niepełnosprawnych z całej Polski.Z bardzo dobrej strony pokazali się reprezentujący Kalisz zawodnicy KSN „Start”, zajmując czołowe lokaty w swoich grupach startowych i poprawiając dotychczasowe rekordy życiowe. - Rosnąca forma naszych zawodników cieszy, zwłaszcza, że już w połowie listopada w Szczecinie rozegrane zostaną międzynarodowe mistrzostwa Polski - podkreśla trener Maciej Siemianowski.

  Udział w zawodach możliwy był dzięki funduszom pozyskanym z Ministerstwa Sportu za pośrednictwem Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”, Urzędu Miasta Kalisza i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

  Zarząd Klubu Sportowego Niepełnosprawnych  „START” oraz trenerzy  zapraszają wszystkie dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności ruchowej na zajęcia sekcji pływackiej.

  (nel)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.