AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Hit w III lidze! Powrót Jankesa

DATA: 8 listopada 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  W sobotę KKS zagra z liderem Radunią Stężyca, w której w tym sezonie występuje były kapitan kaliskiej drużyny Rafał Jankowski. Fot. Karina Zachara.

  W sobotę hit jesieni w III lidze. Wicelider KKS Kalisz zagra z liderem Radunią Stężyca.

  Stężyca to maleńka miejscowość licząca nieco ponad 2 tys. mieszkańców na Pomorzu w powiecie kartuskim. Ma jednak świetnie grającą w ostatnich sezonach drużynę, która najpierw przebojem wygrała pomorską okręgówkę, a następnie IV ligę i awansowała do III ligi. W niej beniaminek od początku sezonu spisuje się bardzo dobrze. Po 14 kolejkach zajmuje pozycję lidera, mając tylko jeden punkt więcej od KKS-u. Kaliszanie zagrają w sobotę o 10 zwycięstwo z rzędu i fotel lidera - W sobotę chcemy zostać liderem - mówi Robert Trzęsała, prezes KKS-u Kalisz. - To będzie dla nas bardzo ważne spotkanie. Na pewno niezwykle trudne, ale my mamy mocny zespół i chcemy zostać mistrzem jesieni. W zespole ze Stężycy występuje były kapitan KKS-u Rafał Jankowski, który w tym sezonie zdobył 7 goli. 

  Bilety na mecz można kupić zarówno w internecie (na stronie www.bilety.cotucotam.pl), jak i w dniu meczu w kasach stadionu. Na mecz z Radunią obowiązują tradycyjne ceny wejściówek: 15 zł za bilet rodzinny (2+1), 10 zł za bilet normalny i 5 zł za bilet ulgowy. Podczas spotkania funkcjonować będzie Sektor Rodzinny, na którym tradycyjnie nie zabraknie atrakcji. - Aby zachęcić do zakupu biletu online przygotowaliśmy nagrody, dla tych którzy skorzystają z tej opcji przed meczem z Radunią. Nagrodzimy wylosowane trzy osoby i w przerwie meczu wręczymy upominki ufundowane przez firmę Elektrotech w Kaliszu - mówi Norbert Gałązka, rzecznik prasowy KKS Kalisz.

  Sobotnie spotkanie KKS-u Kalisz z Radunią Stężyca rozpocznie się o godz. 17.00 na stadionie miejskim przy ul. Łódzkiej.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.