AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KINASTOWSKI: Świętujmy razem 100–lecie Odzyskania Niepodległości Polski

DATA: 9 listopada 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Krystian Kinastowski

  Krystian Kinastowski, nowy prezydent Kalisza zaprasza kaliszan na wspólne obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Prezydent elekt weźmie udział w oficjalnych uroczystościach na Głównym Rynku.

  - To dla mnie ogromny zaszczyt i zobowiązanie, że swoją prezydenturę rozpocznę w roku 100 – lecia Odzyskania Niepodległości. Oby ta data była dobrą wróżbą dla nas wszystkich kaliszan na najbliższe 5 lat. Będę miał przyjemność uczestniczyć w oficjalnych obchodach tego Święta w najbliższą niedzielę na Głównym Rynku od godziny 10.00.  – mówi Krystian Kinastowski.

  - Przed nami wyjątkowy dzień. W niedzielę, 11 listopada będziemy świętować 100 – lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Tego dnia w Kaliszu odbędzie się wiele ważnych i ciekawych uroczystości patriotycznych, muzycznych, oficjalnych i mniej formalnych.  Uroczystości na Rynku Głównym rozpoczną się o 10.00, będzie wielu znamienitych gości, ale przede wszystkim nie może zabraknąć Was. Zapraszam.  Szczegółowy terminarz wydarzeń związanych z tym patriotycznym świętem znajdziecie między innymi na stronie kalisz.pl i w lokalnych mediach. Do zobaczenia na rynku.  – zaprasza Krystian Kinastowski, nowo wybrany prezydent Kalisza.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.