AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Kaliszanka finalistką Miss Polonia

DATA: 14 listopada 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Kaliszanka Paulina Olszyna znalazła się w gronie finalistek konkursu Miss Polonia 2018. Fot. materiały organizatora konkursu Miss Polonia.

  Kaliszanka Paulina Olszyna znalazła się w finale tegorocznego konkursu Miss Polonia 2018.

  Tegoroczna gala finałowa Miss Polonia 2018 odbyła się w Hotelu Narvil Conference & Spa. Miss Polonia została 19-letnia Milena Sadowska z Babic. Nowa miss jest studentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. Interesuje się modą a jej pasją jest jazda konna. Lubi też tańczyć i gotować. Zdobywczyni tytułu otrzymała bursztynową koronę Miss Polonia oraz będzie reprezentowała nasz kraj w prestiżowych konkursach: Miss World, Miss Universe czy Miss Grand International. I wicemiss została Martyna Górak z Kiedrzyna, a II wicemiss Patrycja Woźniak z Łasku.

  W gronie 20 finalistek znalazła się kaliszanka Paulina Olszyna, która w tym roku ukończyła studia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu i uzyskała tytuł magistra fizjoterapii. Urodziwa kaliszanka jest trenerem personalnym i instruktorem fitness. 

  Podczas wielkiego finału kandydatki zaprezentowały się w kilku pokazach: sukniach koktajlowych PINA, kostiumach kąpielowych Gabbiano, pokazie kolekcji Brandenburg i Born 2 Be, sukniach ślubnych La Perle, sukniach Secret Angel oraz w pokazie sukni wieczorowych Andżeliki Chruścińskiej. W trakcie gali, którą poprowadzili Patricia Kazadi i Olivier Janiak wystąpili też Sami Harb Mateusz Grędziński. W gronie jury znalazła się m.in. była Miss Polonia Ewa Wachowicz.

  (nel)

  Fot: materiały organizatora konkursu Miss Polonia.

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.