AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

MIASTO. Świąteczne dekoracje na początku grudnia

DATA: 21 listopada 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  11-metrowa choinka, autobus 3D, foto-ramka, projekcje i dekoracje latarniowe - to niektóre z elementów, które mają ozdobić miasto przed świętami Bożego Narodzenia.

  Na Głównym Rynku pojawi się 11-metrowa choinka. Obok staną foto-ramka i świąteczny autobus 3D. Dodatkową atrakcją będzie projekcja obrazu z tematyką bożonarodzeniową na elewacji budynku Ratusza. Na 20 stalowych latarniach zlokalizowanych wokół rynku pojawią się elementy dekoracyjne z motywem gwiazdki. Naprzeciwko frontu Ratusza (podobnie jak na Moście Kamiennym) zostanie rozciągnięta migająca kurtyna.

  Na Śródmiejskiej, al. Wolności i czterech kaliskich rondach pojawią się dekoracje latarniowe (na Rondzie Celtyckim znajdą się też renifer i gwiazda 3D). Iluminacja świetlna znajdzie się na placu przed Villa Calisia. W tym miejscu pojawi się element przestrzenny w postaci fortepianu z napisem CALISIA. Świąteczny charakter, dzięki iluminacji led zyska także fontanna Noce i Dnie.

  Dekoracje ozdobią miasto na początku grudnia. Bożonarodzeniowe elementy będziemy mogli podziwiać już w pierwszym tygodniu ostatniego miesiąca roku.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.