AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

W RATUSZU. Podsadny oficjalnie wiceprezydentem Kalisza

DATA: 23 listopada 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Prezydent Krystian Kinastowski i wiceprezydent Mateusz Podsadny. Fot. kalisz.pl

  Mateusz Podsadny objął wczoraj oficjalnie stanowisko wiceprezydenta miasta.

  Mateusz Podsadny ma 40 lat. Jest rodowitym kaliszaniem, który przez całe swoje życie prywatne i zawodowe związany jest z naszym miastem. Ukończył studia magisterskie na kierunku Zarządzenie Przedsiębiorstwem na Politechnice Poznańskiej. Jest również absolwentem studiów podyplomowych z Zarządzania w Zakładach Opieki Zdrowotnej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz Menadżerem Oświaty jako absolwent Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium. 

  Całe swoje życie zawodowe związał z szeroko pojętą ochroną zdrowia. Przez wiele lat prowadził działalność, polegającą na sprzedaży wyrobów farmaceutycznych. Był też wieloletnim współwłaścicielem spółki medycznej Poliklinika przy ul. Kordeckiego. Od 2012 roku zarządza prywatnym, anglojęzycznym żłobkiem. Na stanowisko wiceprezydenta Mateusza Podsadnego w czwartek powołał prezydent Kinastowski. W ratuszu ma być odpowiedzialny m.in. za sprawy społeczne.

  W następnym tygodniu stanowisko wiceprezydenta ma też objąć drugi z zastępców Kinastowskiego, Grzegorz Kulawinek, który będzie m.in. odpowiedzialny za edukację, sport, kulturę i ochronę środowiska. 

  (nel) 

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.